صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > بيمارستانها 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   
  اهمّ فعالیت‌های واحد بهداشت محیط مجتمع آموزشی درمانی بعثت
 

واحد بهداشت محیط مجتمع بعثت اهم فعالیت‌های خود  را در چهار حیطه تشریح کرد.

 به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان به نقل از روابط عمومی مجتمع آموزشی درمانی بعثت، مهندس ظفری‌پور ضمن عرض تبریک پیشاپیش به مناسبت روز جهانی بهداشت محیط، اهم فعالیت‌های واحد بهداشت محیط این مجتمع را در چهار حیطه مدیریت بحران، استفاده بهینه و صرفه‌جویی، ارتقای ایمنی و افزایش پایش و نظارت  بیان کرد.

وی گفت: در زمینه مدیریت بحران اجرا و اتصال خط مستقیم آب شهری به مجتمع و اصلاح و اجرای خط انتقال  فاضلاب  با دبی بالا و تعمیر و اصلاح کلیه درب‌های خروجی اضطراری محقق شد.

مسئول واحد بهداشت محیط این مجتمع ادامه داد: در حیطه صرفه‌جویی و استفاده بهینه، تعمیر و بهینه‌سازی برج‌های خنک کننده، تعمیر و بکارگیری مجدد سطل‌های پسماند، خرید و نصب یک دستگاه فیلتر شنی در اتاق ORو تعویض بیش از 30% لامپ‌های مصرفی  با لامپ  LEDانجام شد.

وی خاطرنشان کرد: در زمینه افزایش و ارتقا ایمنی، اجرای حصارکشی محوطه مخازن آب و برج‌های خنک کننده، خرید 10 عدد دکوباکس، خرید یک دستگاه فلش(اتوکلاو)، ساخت 130عدد زیر کمری اتاق عمل، ساخت و اجرای  سینک استاندارد شستشو و مخزن ضدعفونی باتل‌های ساکشن در اتاق عمل، خرید و نوسازی کلیه تجهیزات آشپزخانه و تعمیر کلیه دستگاه‌های واحد لندری انجام شد.

در پایان ظفری‌پور گفت: در حیطه افزایش پایش و  نظارت اصلاح و بروزرسانی مفاد قراردادها، خرید و تجهیز کلیه سردخانه‌ها و انبارهای آشپزخانه  به دماسنج دیجیتال انجام شده‌است. 

 

 

 
٩٨١٠٥        سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨       ١٠:٤٩ 531
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: