صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > بيمارستانها 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   
  مراسم تودیع و معارفه مدیر خدمات پرستاری مرکز فرشچیان سینا
 

حکم انتصاب طاهره ورمزیارنجفی با حضور مدیر دفتر پرستاری دانشگاه ابلاغ شد.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان به نقل از روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی سینا، مراسم تودیع و معارفه مدیر خدمات پرستاری مرکز با حضور مدیر دفتر پرستاری معاونت درمان برگزار شد.

در این مراسم دکتر معتقد رییس مرکز آموزشی درمانی سینا ضمن قدردانی از زحمات کاظمیان، طاهره ورمزیارنجفی را به سمت سرپرست دفتر خدمات پرستاری منصوب نمود. 

دکتر معتقد در این خصوص گفت: یکی ازمهمترین پدیده‌هایی که همیشه در زندگی ما جاری می‌باشد تغییر است و اگر به این پدیده به چشم مطلوب و ممکن بنگریم بهتر آن را می‌پذیریم اما اگر آن را مطلوب ندانیم برای پذیرش آن نیاز به درایت داریم بر این اساس تغییرات در سازمان‌ها و جوامع غیرقابل اجتناب هستند.

وی در ادامه افزود: ازهمکاران انتظارمی‌رود به تغییر مدیر پرستاری با دید و نگرش مثبت و مطلوب بنگرند و با همدلی و همکاری اهداف سازمان از جمله اجرای استانداردهای اعتبار بخشی را به بهترین نحو به انجام رسانند.

شعبانپور مدیر دفتر خدمات پرستاری دانشگاه نیز ضمن تشکر از همکاران و ریاست بیمارستان گفت: به اعتقاد من ساختن مدیر با کتاب امکانپذیر نیست و مدیران باید در بدنه سیستم ساخته شوند و از تجربیات مدیران پیشین در این خصوص استفاده شود.   

 

 

 

 
٩٨١٢١        سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨       ١٢:٣٧ 565
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: