صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > بيمارستانها 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   باحضور معاون و مدیران درمان دانشگاه انجام شد:
  بازدید شبانه از مرکز آموزشی درمانی فرشچیان سینا
 

 

معاون و مدیران درمان دانشگاه ابن سینا با حضور در مرکز آموزشی درمانی فرشچیان سینا ضمن عیادت و گفتگو با بیماران از نزدیک در جریان فعالیت‌های کارکنان در ارائه خدمت به بیماران بستری در این مرکز قرار گرفتند.

 به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان به نقل از روابط عمومی معاونت درمان، دکتر ابراهیم جلیلی معاون درمان، دکتر حسن بهرامی  مدیر درمان، دکتر علی گودرزی مدیر نظارت، دکتر محمد کریمی کارشناس توزیع نیروهای متخصص، خانم مولود شعبانپور مدیر پرستاری و دکتر فریبرز زارعی از کارشناسان معاونت از مرکز آموزشی درمانی فرشچیان سینا بازدید نموده و از نزدیک درجریان ارائه خدمت به بیماران این بیمارستان قرار گرفتند.

در این برنامه، بازدید‌کنندگان با همراهی رئیس و مدیر بیمارستان ضمن بازدید از بخش‌های مختلف بیمارستان وعیادت از بیماران بستری، نحوه و چگونگی ارائه خدمت به بیماران را بررسی و ازفعالیت‌های کادر درمانی این بیمارستان تشکر کردند.

همراهان بیماران و کارکنان این بیمارستان برخی از مشکلات خود را با دکتر جلیلی و دکتر بهرامی در میان گذاشتند.

در پایان این بازدید که از ساعت 22 روز سی ام شهریور‌ماه آغاز و تا بامداد سی و یکم شهریورماه ادامه داشت؛ جلسه‌ای با حضور مسئولین یاد شده برگزارشد و در این جلسه ضمن تشکر از مسئولین بیمارستان نقاط قوت و برخی نقاط قابل بهبود مطرح شد. سپس حاضرین  به بحث و تبادل نظر پیرامون موارد مطروحه پرداختند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
٩٨٣٠٥        دوشنبه ١ مهر ١٣٩٨       ٠٩:١٠ 1622
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: