صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > بيمارستانها 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   
  دیدار با خانواده ایثارگر مرکز آموزشی درمانی بعثت
 

مدیر مرکز آموزشی درمانی بعثت و جمعی از کارکنان این مجتمع با خانواده ایثارگر مرکز آموزشی درمانی بعثت دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان به نقل از روابط عمومي مجتمع آموزشی درمانی بعثت، به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس کیانی مدیر مرکز در معیت دکتر بهرامی‌خو رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان همدان و جمعی از مسئولان و اعضای کانون بسیج جامعه پزشکی این مجتمع از ابراهیم بختیاری فرزند شهید معزز حسین بختیاری دیدار نمودند.

مهندس کیانی مدیر مرکز آموزشی درمانی بعثت با بیان اینکه آرامش و امنیت جامعه مرهون ایثارگری شهدا است، از تلاش‌های خستگی‌ناپذیر خانواده ایثارگران در زمینه ترویج فرهنگ مقاومت و ایثار قدردادانی کرد و از خداوند منان توفیق روز افزون و اجر جزیل برای این بزرگواران مسئلت داشت.

دکتر بهرامی‌خو نیز فداکاری و گذشت ایثارگران و آزادگان را بی مثال خواند و ابراز امیدواری کرد که همه مردم جامعه در راستای تحقق آرمانهای شهدا گام بردارند.

بختیاری مدیر فرهنگی مجتمع آموزشی درمانی بعثت نیز ضمن تشکر از قدرشناسی مسئولان بیمارستان و بسیج جامعه پزشکی استان همدان به ارائه گزارشی از فعالیت‌های فرهنگی مجتمع بعثت و کانون بسیج این مجتمع پرداخت و گفت: امیدوارم که خداوند کمک کند تا بتوانیم در راه رسیدن به اهداف بزرگ شهدا سر‌بلند و پیروز باشیم و قدر فداکاری شهدا و میهن عزیزمان را بدانیم./ع

 

 
٩٨٤٣٨        شنبه ٦ مهر ١٣٩٨       ١٠:٤٥ 543
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: