صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > بيمارستانها 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون درمان دانشگاه ابن سینا:

اعزام دومین تیم درمانی دانشگاه علوم پزشکی همدان به استان ایلام


 

 

 

 

 

 معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا در بدرقه دومین گروه درمانی این معاونت به استان ایلام که با درخواست و هماهنگی وزارت متبوع انجام شد؛ هدف از اعزام این تیم را خدمت به زائرین اربعین دانست و اعلام کرد  اولین گروه نیز هفته گذشته به ایلام اعزام شد.

به گزارش پایگاه خبری وب دا در همدان به نقل از روابط عمومی معاونت درمان، دکتر ابراهیم جلیلی گفت:گروه دوم اعزامی متشکل از 7نفر شامل پرشک عمومی کارشناس آزمایشگاه، پرستار و کمک پرستار هستند که با هماهنگی به عمل آمده با وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی ایلام به شهرستان مهران به منظور ارائه خدمات درمانی به زائرین اربعین اعزام شدند.

 دکتر جلیلی ادامه داد: با توجه به قرار گرفتن همدان در مسیر زائران ابا عبدالله حسین (ع) برنامه ریزی هایی جهت ارائه خدمات لازم توسط بیمارستان های استان به ویژه بیمارستان بعثت همدان انجام شد و در همین راستا طی بازدید صورت گرفته شرایط بیمارستان مذکور به منظورارائه خدمت به زائران مورد ارزیابی قرار گرفت.

معاون درمان در بخش دیگری از توضیحات خود افزود: با هماهنگی به عمل آمده تیمهای پزشکی؛ پیراپزشکی و تیم درمان تخصصی کما فی السابق در حالت کاملا اماده باش هستند تا در صورت نیاز و درخواست استان ایلام به منطقه اعزام شوند.

 

 


١٣:٤٩ - پنج شنبه ٢٥ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ٩٩٠٧٨    /    تعداد نمایش : ٤٩٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: