صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > بيمارستانها 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   
  مراسم تودیع و تقدير از معاون اجرایی مجتمع بعثت
 

مراسم تودیع و تقدیر از مهندس حسینی معاون اجرایی مجتمع  آموزشی درمانی بعثت با حضور مدیر و جمعی از مسئولین بیمارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان به نقل از روابط عمومی مجتمع آموزشی درمانی بعثت، ابتدا دكتر سلیم بهرامی رياست مجتمع ضمن عرض خير مقدم به حضار از زحماتي كه مهندس حسینی در طول مسئوليت خود  متقبل شده بود قدرداني كرد و وی را يكي از بهترين مسئولين اين مركز معرفي نمود و  اظهار داشت: انتخاب او بعنوان مدیر مرکز آموزشی درمانی فاطمیه درست و شایسته است.

در ادامه کیانی مديريت مجتمع  با اشاره به سعه صدر، متانت و درایت مهندس حسینی از خدواند منان آرزوي توفيقات روزافزون براي وی داشت.

وفایی نیز به نمایندگی از طرف اعضای کانون بسیج جامعه پزشکی بعثت ضمن تشکر از همکاری صمیمانه حسینی  با این کانون  انتصاب وی را به سمت مدیر بیمارستان فاطمیه  تبریک گفت و توفیقات او را نتیجه تلاش وافر وی و کمک و فداکاری‌های "توکلی" همسر او برشمرد.

 سپس مهندس حسینی ضمن تشکر از زحمات کلیه مسئولین و کارکنان این مجموعه  گفت  موفقیت‌های  مجتمع بزرگ بعثت ثمره ایثار و فداکاری تمامی افرادی است که در این مرکز  مشغول به کار هستند.

در پايان هدايايی به پاس قدرداني از زحمات سید علی اشرف حسینی به وی تقدیم شد. / ز.بیگدلو

 

 


 

 

 

 

 
٩٩٢٢٣        پنج شنبه ٢ آبان ١٣٩٨       ١٢:٣٦ 638
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: