صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > بيمارستانها 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید سرپرست نهاد رهبری در دانشگاه از مجموعه آموزشی درمانی بعثت

سرپرست نهاد رهبری در دانشگاه ابن‌سینا از مجتمع آموزشی درمانی بعثت بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان به نقل از روابط عمومی مجتمع آموزشی درمانی بعثت، حجت‌الاسلام کاظمی سرپرست و حجت‌الاسلام فرهانیان معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه از این مجتمع  بازدید کردند.

در ابتدای این بازدید، در جلسه‌ای با حضور مسئول و معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه، دکتر سلیم بهرامی رئیس و کیانی مدیر بعثت در اتاق ریاست مجتمع برگزار شد.

رئیس مجتمع ضمن عرض خیرمقدم به میهمانان از مساعدت و همکاری مسئولین وکارشناسان این نهاد با مجتمع بعثت قدردانی کرد و اذعان داشت انجام طرح‌های فرهنگی در مراکز درمانی لازم، مؤثر و مفید است.

کیانی نیز به ارائه گزارشی از اقدامات فرهنگی انجام شده در این مجتمع پرداخت.

حجت‌الاسلام کاظمی ضمن عرض تبریک انتصاب دکتر سلیم بهرامی به ریاست این مجتمع و آرزوی توفیق برای وی اظهار داشت:  نگاه به مسائل فرهنگی با توجه به وسعت، تعداد مراجعه کننده، تنوع خدمات، کثرت فراگیران و پرسنل این مجتمع باید به شکل ویژه صورت پذیرد   .

سپس اعضای تیم ارزیابی به همراه بختیاری مدیر فرهنگی مجتمع آموزشی و درمانی بعثت از بخش‌ها و واحدهای مختلف این مجموعه بازدید کرده و ا کارکنان، بیماران، همراهان و دانشجویان نکات مورد نظر خود را با بازدیدکنندگان درمیان گذاشتند.

 

در پایان این بازدید حجت‌الاسلام فرهانیان ضمن قدردانی از تلاش‌های مسئولین این مجتمع در این حوزه‌های فرهنگی و خدمت‌رسانی به مراجعین به نکته اشاره کرد که توجه بیشتر در امور مختلف به مراجعین و تسریع در خدمت‌رسانی به مردم باعث افزایش رضایت عمومی خواهد شد.٠٨:١٤ - يکشنبه ١٢ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ٩٩٤٠٧    /    تعداد نمایش : ١٧٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: