صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > دانشكده ها 


  چاپ        ارسال به دوست

عضویت مدیر گروه مهندسی بهداشت حرفه ای دانشکده بهداشت در گروه همکاری بین المللی و گروه سازمان منطقه ای کنوانسیون استکهلم

دکتر عبدالرحمان بهرامی عضوگروه همکاری بین المللی و گروه سازمان منطقه ای کنوانسیون استکهلم شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده بهداشت، دکتر عبدالرحمان بهرامی در اولین کار گروه سازمان منطقه ای کنوانسیون استکهلم از مورخه 30 مه تا یکم ژوئن 2018 که در شهر برنو-جمهوری چک برگزار شد شرکت داشتند به عضویت این کارگروه درآمدند.

وی مسئولیت سازمان‌دهی را اینگونه برشمرد که مرکز تحقیقات ترکیبات سمی در برنو به عنوان مسئول منطقه ای اروپای شرقی می باشد وهدف اصلی از جلسه ارزیابی عملکرد کنوانسیون استکهلم در قالب اندازه گیریهای جهانی از ماتریکسهای هوا آب و شیر بود تا در جلسه عمومی کشورهای عضو ارائه شود همچنین ارائه روش یکسان برای مانیتورینگ مواد آلی پایدار در سطح جهانی که در قالب راهنمای اندازه گیری جهانی ترکیبات آلی پایدار مورد ویرایش دوم قرار گرفت.

موارد مطرح شده در اولین روز جلسات بحث در خصوص به روز رسانی راهنمای اندازه گیری جهانی ترکیبات آلی پایدار بود راهنمای فوق در خصوص روشهای نمونه برداری، آماده سازی نمونه و تجزیه ترکیبات آلی پایدار در هوا، آب و شیر به عنوان اولویتهای اصلی کنوانسیون استکهلم بود. 

در جلسه روز دوم بر اساس محور گزارشات منطقه ای بود که 5 منطقه تعریف شده در جهان گزارشات را ارائه کردند و در بعد از ظهر گروه‌های منطقه ای با هم جلسات جداگانه برگزار کردند. همچنین مسئولیت ارزیابی در کشورهای آسیایی میانه به ایران و هند داده شد.


٠٩:٣١ - شنبه ٢ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٧٢٠١٨    /    تعداد نمایش : ٦٧٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: