صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > دانشكده ها 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   
  مراسم جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشکده بهداشت برگزار شد
 

رئیس دانشکده بهداشت گفت: دانشجویان دانشکده بهداشت جزو بهترین‌ها هستند.

به گزارش روابط عمومی دانشکده بهداشت، مراسم جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دوره های کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در رشته های مهندسی بهداشت حرفه ای، مهندسی بهداشت محیط و بهداشت عمومی دانشکده بهداشت برگزارشد.

رئیس دانشکده بهداشت  اظهار کرد: ما مفتخریم که میزبان شما هستیم و تمام تلاشمان این است که جشن فارغ التحصیلی یکی از خاطرات خوبی باشد که در ذهن شما بماند همچنان که جشن فارغ التحصیلی خودم یکی از بهترین خاطراتم بوده است.

دکتر فرشید قربانی شهنا فارغ التحصیلی را برای علم آموزان بی معنی دانست و گفت: همه ما تا آخر عمر باید به دنبال کسب علم و افزایش دانش و مهارت برای خدمت به خلق و آبادانی کشور خود باشیم .

وی در ادامه شاخص یک دانشجوی خوب را تغییر معنادار در ارتقای رفتار و کردار و معلومات در زمان فارغ التحصیلی نسبت به آغاز تحصیل برشمرد.

رئیس دانشکده بهداشت اظهار داشت: بدون اغراق اذعان می‌کنم که دانشجویان دانشکده بهداشت جزو بهترین دانشجویان از نظر علم و اخلاق هستند.

وی خطاب به فازغ التحصیلان گفت: انتظار ما این است که شما در آینده در محیط های کاری مهارت داشته باشید تا بتوانید موفق باشید.

دکتر قربانی شهنا در ادامه تعریف جامع و کاملی از دانشگاه های نسل اول، دوم، سوم وچهارم ارائه کرد و وظیفه متقابل دانشگاه را اینگونه برشمرد که شرایطی را فراهم کنند که افرادی که پشت صندلی‌ها هستند، موفق باشند البته این را به خود جوشی و خود انگیزشی درونی دانشجویان وابسته دانست. 

دکتر کریمی شاهنجرینیمدیر گروه بهداشت عمومی نیز این جشن را جشن دانش آموختگی دانست و با تاکید بر اهمیت امیدواری آن را یکی از مقوله‌های مهم برای مقابله با محدودیت‌ها برشمرد، اظهار کرد: با امید، تلاش و توکل بر خداوند می‌توان قله‌های ترقی را طی کرد.

 معاون تحصیلات تکمیلی و معاون گروه مهندسی بهداشت حرفه ای گفت: ما نسبت به موقعیت شغلی آینده شما دانشجویان اعتماد و تعصب داریم.

دکتر علی آبادی مهمترین چالش پیش روی دانشجویان را عدم اعتماد به نفس برای انجام وظایف دانست و  راه حل آن را توازن بین توانمندی‌ها و یادگیری‌ها عنوان کرد تا زمینه­ موفقیت در آینده فراهم شود.

در ادامه مدیر گروه مهندسی بهداشت محیط  نیز فارغ التحصیلی را شروع کار و دفتری جدید خواند تا آنان با ورود به محیط کار زحمات خود و پدر و مادرانتان را جبران کنید.

 دکتر صید محمدی به دانشجویان گفت: تجربه به ما ثابت کرده است هر دانشجویی که اراده کند می تواند کار و کارآفرینی کند.

وی از دانشجویان خواست با همکاری و مشارکت  کار آفرینی تیمی انجام دهند.

در پایان این مراسم با اهدای  لوح و هدیه به فارغ التحصیلان برتر دانشجویان به همراه اساتید خود سوگند نامه را قرائت کردند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
٧٣٣٢٦        شنبه ١٦ تير ١٣٩٧       ٠٩:٣٤ 883
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: