صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > دانشكده ها 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   
  دیدار صمیمانه رئیس دانشکده بهداشت با خانواده شهید هاشم مستقیمی
 

رئیس دانشکده بهداشت به همراه رئیس ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه با خانواده شهید هاشم مستقیمی دیدار نمودند.
به گزارش روابط عمومی دانشکده بهداشت، در آستانه عید سعید غدیر خم دکتر قربانی رئیس دانشکده بهداشت، دکتر سید جواد موسوی بهار رئیس ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه، مهندس حمیدرضا احسانی معاون اداری مالی دانشکده بهداشت، مهندس ابراهیم چاوشی مدیر امور عمومی دانشکده بهداشت، سرکار خانم رحمانی کارشناس ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه به همراه مسئول روابط عمومی این دانشکده از خانواده شهید هاشم مستقیمی که از شهدای امنیت می باشند دیدار نمودند.
در این دیدار صمیمی دکتر قربانی رئیس دانشکده ضمن تبریک عید سعید غدیر خم، آسایش و امنیت جامعه را مدیون رشادت ها و جان فشانی های این عزیزان برشمردند و افزودند همه مؤظفیم که چه لسانی و چه عملی از زحمات و شکیبایی شما عزیزان تشکر و قدردانی نماییم. ایشان از خداوند متعال عزت و سلامتی برای همه ی خانواده های شهدا را آرزو نمودند.
در ادامه دکتر موسوی بهار رئیس ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه رفاه و آسایش امروز جامعه را حاصل زحمات شهدا دانستند و ضمن ارج نهادن به راه و یاد شهید از همکاران دانشکده بهداشت که زمینه ی این دیدار صمیمی را فراهم نمودند تشکر و قدردانی نمودند. ایشان در ادامه دانشجویان شاهد را عضو خانواده ای دانستند که با داشتن اراده ای بزرگ، قدم در این راه مقدس گذاشته اند بنابراین شایسته است که قدر و مقام خود را پاس بدارند.

 

 

 

 

 

 
٨٧٦٧٩        شنبه ١٠ شهريور ١٣٩٧       ٠٩:٥٧ 739
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: