صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > دانشكده ها 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   
  مراسم جشن روز داروساز در دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار شد
 

مراسم جشن روز داروساز با حضور جمعی از مسئولین دانشکده داروسازی و دانشجویان فارغ ‌التحصیل دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، این مراسم جشن با حضور رئیس دانشکده داروسازی، مدیریت نظارت بر دارو معاونت غذا و دارو، معاونت آموزشی دانشکده داروسازی، اعضای هیات علمی این دانشکده، کارکنان و داشجویان و جمعی از پیشکسوتان و داروسازان استان در محل دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار شد.

دکتر «کتایون درخشنده» رئیس دانشکده داروسازی در این مراسم با اشاره به شرح مختصری از فعالیت های انجام گرفته در این مجموعه اظهار داشت: برگزاری مراسم هایی همچون نهمین سالگرد تاسیس دانشکده داروسازی، روز کارمند و برپایی مدرسه تابستانی از جمله برنامه های اجرا شده در این دانشکده به شمار می روند.

وی در ادامه ضمن آرزوی موفقیت و سربلندی برای دانشجویان رشته داروسازی افزود: تلاش و همت مضاعف جهت پیشبرد اهداف این دانش، توسط دانشجویان بسیار مهم و قابل توجه است.

پخش کلیپ با موضوع روز داروساز، اجرای موسیقی زنده توسط آقایان صمیمی و خالصه، اهدای تندیس به دانشجویان فارغ التحصیل و بریدن کیک فارغ‌التحصیلی توسط دانشجویان ازجمله برنامه های اجرایی در این جشن بود.

تقدیر و قدردانی از عوامل برگزاری این مراسم، بیان خاطرات توسط دکترکرمانشاهانی، دکتر قدیمی و دکتر مدینی از دوران دانشجویی و بیان تجارب خود و قرائت متن سوگند نامه (تحلیف) دانشجویان ورودی سال های 90 و 91 توسط دکتر «محمد یوسفی» از پیشکسوتان این دانشکده از دیگر برنامه های این جشن پرشور به شمار می رفت.

یکی از نکات قابل توجه در مراسم جشن روز داروساز، برپایی نمایشگاه نقاشی و ارائه آثار دکتر «محمد یوسفی» بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
٨٧٨٥٢        پنج شنبه ١٥ شهريور ١٣٩٧       ٠٩:٠٥ 1081
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: