صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > دانشكده ها 


  چاپ        ارسال به دوست

جشن دانش آموختگی دانشجویان دوره ۲۲ دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی همدان

مراسم فارغ التحصیلی دندانپزشکی همدان با حضور اساتید و خانواده های دانشجویان دوره ۲۲ دندانپزشکی ، جشن فارغ التحصیلی این دوره برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، رئیس دانشکده دندانپزشکی با خوشامد گویی به دانشجویان و خانواده‌ی آنان اظهار کرد: امروز ثمره ۶ سال تلاش و کوشش سخت خود را گرفتید و توانستید به این جایگاه ارزشمند دست یابید و بنده می دانم که تحصیل در این رشته (دندان پزشکی) سختی‌های خود را داشته و کوشش و انرژی زیادی احتیاج دارد و عبور از این راه ، صبوری خاصی را طلب می‌نماید.

دکتر فرهنگ میر اسماعیلی  افزود: با وجود مشکلات و کمبودهای موجود در دانشکده ، شما با تلاش خود توانستید این مسیر سخت را طی کنید و به قله سرافرازی برسید.

وی افزود: شما هم باید این را در نظر بگیرید که با تمام این کمبودها، مجموعه اساتید و کارکنان دانشکده تمام سعی و تلاش خود را برای برطرف کردن آن انجام داده اند و قول کار و تلاش بیشتر برای بهبود آن را به شما خواهند داد.

رئیس دانشکده دندانپزشکی ادامه داد: می‌دانیم که تا رسیدن به استاندارها فاصله زیادی داریم ولی باید تلاش مضاعف انجام دهیم و با کم کردن فاصله به آن دست یابیم.

در ادامه جلسه معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه  با خوشامدگویی به دانشجویان و تشکر ویژه از ریاست دانشکده دندانپزشکی اظهار کرد: ایشان(دکتر فرهنگ میر اسماعیلی ) اسوه اخلاق ، دانش ،علم و انسان برجسته ای که مایه افتخار دانشکده و دانشگاه نیز می باشند و با وجود چنین اساتید برجسته ای است که دانشکده دندانپزشکی همدان در زمره ی بهترین دانشکده های کشور قرار گرفته است.

دکتر سیما سادات لاری افزود: با توجه به افزایش دانشجو در سال های اخیر و کمبودهای فضای فیزیکی و سخت افزار، دانشکده با تمام توان ، تلاش خود را معطوف انجام امور با متدهای جدید و نو کرد تا دانشجویان آموزش‌های لازم را جهت رشد و ارتقاء کسب نمایند.

وی خاطر نشان کرد: استادان پیشکسوت سرمایه‌های این دانشگاه هستند و این عزیزان هستند که با همدلی تجربه های خود را در اختیار استادان جوان دانشکده قرار می دهند و اساتید جوان نیز با خود انرژی و انگیزه را به دانشکده تزریق نمودند .

 معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه یاد آور شد: من به دانشجویان فارغ اتحصیل این دوره ارادت خاص دارم و این دانشجویان را مانند بچه های خودم می دانم و در گذر زمان، ذره ذره بزرگ شدن آنها را حس نمودم و از والدین آنها بخاطر صبوری وحمایت شان در سالهای تحصیل این عزیزان کمال تشکر را می نمایم.

وی بیان داشت: با توجه به سوگند نامه و بحث اخلاق حرفه ای از شما می خواهم که از مهمترین ارکان اخلاق حرفه ای که ۵ اصل صداقت، عدالت ، رازداری ، عدم ضرر به بیمار ، و نفع رساندن به بیماران می باشد را مورد توجه ویژه قرار دهید .

دکتر لاری افزود: از این به بعد تمامی مسئولیت پزشکی بر عهده خود شماست و انتظار اخلاق حرفه ای بالا از شما می رود و تک تک ما باید اصول اخلاقی را رعایت نمائیم و به مردم به نحو شایسته خدمت کنیم.

وی اظهار کرد: شما باید در کارهای دندانپزشکی عمومی و کارهای که در آن تبحر دارید را انجام دهید و سعی و تلاش نمائید امور دیگر را که نیاز به آموزش بیشتر دارد را بیاموزید و جامعه را با کمک های تان به سوی سعادت و سلامت رهنمون کنید.

در ادامه این جشن ۲ کلیپ از فعالیت های آنان از بدو ورود دانشجویان تا آخرین روزهای تحصیل شان در دانشگاه پخش شد و سپس با تحلیف سوگند‌نامه و بریدن کیک پایان یافت.

در آخر مراسم نیز دانشجویان با اساتید و خانواده های خود عکس های به یادگار گرفتند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


١٢:٢٢ - دوشنبه ١٩ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ٨٧٩٤٣    /    تعداد نمایش : ٧١٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: