صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > دانشكده ها 


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار رئیس دانشکده بهداشت با کارکنان این دانشکده در آغاز سال تحصیلی

دکتر فرشید قربانی شهنا هدف این دیدار را تقدیر و تشکر از زحمات همکاران و همفکری در اجرای برنامه های دانشکده، عنوان کردند.
به گزارش روابط عمومی دانشکده بهداشت، در آغاز سال تحصیلی دکترفرشید قربانی شهنا با کارکنان این واحد دیدار صمیمانه داشتند. ایشان در ابتدا ضمن خوش آمد گویی، هدف تشکیل جلسه را تقدیر و تشکر از زحمات همکاران دانستند ایشان فرمودند دانشکده بهداشت با عبور از بسیاری از تنگناها و موانع جایگاه نسبتا مناسبی را در سطح دانشگاه و کشور دارد و این را مدیون دلسوزی کارکنان این دانشکده هستیم که با تعصب خاص مسائل را دنبال می کنند. در ادامه ایشان برنامه اصلاح فرایندهای آموزشی ، تغییر ساختار برنامه ها و مدیریت واحد فرهنگی را از اولویت های دانشکده برشمردند در مورد نیروی انسانی اشاره نمودند که اگر چه سیاست دانشگاه انقباضی است اما ما تلاش میکنیم که با اصلاح فرایندها همراه با نوآوری با حداقل نیرو کار کنیم. ایشان در پایان سخنرانی خود برای همکاران و خانواده های محترمشان آرزوی موفقیت و سلامتی کردند.
در ادامه مهندس حمیدرضا احسانی معاون امور اداری دانشکده ضمن تبریک سال تحصیلی جدید و تشکر از زحمات همکاران مباحثی در مورد تجمیع واحد های اداری، میز خدمت در راستای حقوق شهروندی و الکترونیکی شدن فرآیندها و اصلاح فرایند های اداری مطالبی را عنوان نمودند.
در ادامه این دیدار تعدادی از کارکنان مشکلات و پیشنهادات خود را بیان و با مدیریت دانشکده در میان گذاشتند.

 


١٤:٤٦ - سه شنبه ٢٤ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٨٨٧٦٦    /    تعداد نمایش : ٣٢٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: