صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > دانشكده ها 


  چاپ        ارسال به دوست

در دانشکده بهداشت برگزار شد

جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورود مقطع کارشناسی دانشکده بهداشت

 

 

 

جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورود مقطع کارشناسی در دانشکده بهداشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده بهداشت، همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید جلسه توجیهی دانشجویان کارشناسی جدیدالورود در این دانشکده برگزار شد. در ابتدای این مراسم دکتر فرشید قربانی شهنا رئیس دانشکده بهداشت ضمن عرض سلام و خیرمقدم به دانشجویان جدیدالورود، دوره دانشجویی را عجین با فرصتها و تهدیدها برشمردند. ایشان اصلی ترین فرصت را هم زمانی دوره جوانی و دانشجویی دانستند که چنانچه درست مورد استفاده و هدایت قرار گیرد باعث تعالی و بالندگی پایدار شود. ایشان در ادامه اصلی ترین تهدیدهای دانشجویان را بی تفاوتی سیاسی یا سوء استفاده سیاسی از دانشجویان، کم انگیزگی و بی انگیزگی در اثر القاء نبود فرصتهای شغلی، همراه دیجیتال و فضای مجازی و فراغت غیر مفید

در ادامه فرمودند شما آینده را می سازید و در این 4 سال سرنوشت شما ساخته می شود پس قدر آن را بدانید که این زمان می تواند هم فرصت پختگی شما یا فرصت تباهی عمر باشد. ایشان در پایان فرمودند که امید ما آن است که در آینده از بعد علمی و اخلاقی مایه افتخار و سربلندی ما باشید.

سخنران دوم مراسم دکتر سمرقندی معاون آموزشی دانشکده بودند ایشان نیز ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای تمامی دانشجویان هدف از برگزاری این جلسه را انتخاب خط مشی صحیح دانشجویان عنوان نمودند تا به نحو احسن خود را پرورش داده و در آینده افرادی مفید و سرمشق و تاثیر گذار برای دیگر افراد جامعه باشند، در ادامه ایشان مقررات و ضوابط دانشکده را برای دانشجویان تشریح نمودند و آنان را به مطالعه آن سفارش نمودند.

اولویت‌هایی که وی برشکرد شامل آیین نامه آموزشی( مقررات تحصیل دانشجو)، راهنمایی از اساتید مشاور، آشنایی با محیط دانشکده و دانشگاه، مطالعه آیین نامه رفتار و پوشش در دانشگاه بود و همه ی اینهارا در راستای رشد و تعالی دانشجویان دانست تا افرادی با سواد و توانمند  باشند.

سخنران سوم مراسم، دکتر بهرامی مدیر گروه مهندسی بهداشت حرفه ای نیز با تبریک به اساتید و دانشجویان و کارکنان دانشکده دوره دانش آموزی را با دانشجویی متفاوت دانست زیرا که دانشجویی شکل دهنده شخصیت فرد می باشد و برای کسب علم و دانش هم بزرگان دین و هم آیات قرآن سفارشات زیادی نموده اند و این علم آموزی و موفقیت در آن را وابسته به اراده دانشجو برشمردند. ایشان بزرگترین سفارش را به دانشجویان داشتن انگیزه برشمرد که موجب می‌شود که هم ارزش خود را بدانند و هم زندگی خود و خانواده را تغییر دهند و اگر روح بزرگی داشته باشند در نهایت این تغییر در جامعه ایجاد می‌شود.

 

 

 

 


٠٩:٣١ - پنج شنبه ٢٦ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٨٨٨٢٧    /    تعداد نمایش : ٣٢١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: