صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > دانشكده ها 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   
  بازدید مدیر کل آزمایشگاه های مرجع کنترل غذا و دارو
 

مدیر کل  آزمایشگاه‌های مرجع کنترل غذا و دارو و تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از دانشکده داروسازی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده داروسازی،  دکتر بهرام دارائی مدیرکل آزمایشگاه های مرجع کنترل غذا و دارو و تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و هیئت همراه از امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی دانشکده داروسازی همدان بازدید کرد.

در ابتدای این بازدید که با حضور دکتر موسوی بهار رییس دانشگاه، مدیران ارشد سازمان غذا و دارو و تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت،  دکتر فراهانی معاونت آموزشی و دکتر خدادای معاونت غذا و دارو صورت گرفت؛ دکتر کتایون درخشنده رئیس دانشکده داروسازی توانمندی های دانشکده را معرفی کردند.

دکتر موسوی بهار رییس دانشگاه در جریان این برنامه از دستاوردهای دانشگاه علوم پزشکی به ویژه دانشکده داروسازی گفت: در تمام زمینه‌ها پیشرفت‌های قابل توجه ای بدست آمده است.

سخنان دکتر دارایی مدیرکل محترم آزمایشگاه های مرجع کنترل غذا و دارو و تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، بخش دیگری از این برنامه بود.

در ضمن موضوع همکاری دانشکده داروسازی بعنوان آزمایشگاه های مجاز مورد تایید ضمنی وی قرار گرفت.

بخش پایانی موضوع مربوط به بازدید از امکانات و تجهیزات آزمایشگاه های دانشکده بود که توسط مدیران ارشد سازمان غذا و دارو صورت گرفت.

دکتر دارائی آزمایشگاه‌های دانشکده داروسازی را مناسب و مطلوب ارزیابی کردند که می‌تواند امتیاز بالایی برای آکرودیته کردن این آزمایشگاه‌ها باشد.

امید است این بازدید به دانش و اقتصاد داروسازی استان همدان کمک کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
٨٩٠٤٦        دوشنبه ٧ آبان ١٣٩٧       ٠٨:٥٨ 912
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: