صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > دانشكده ها 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   
  بازدید معاون آموزشی دانشگاه از دانشکده پیراپزشکی و پرستاری نهاوند
 

معاون آموزشی دانشگاه از دانشکده پیراپزشکی و پرستاری نهاوند بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پیراپزشکی و پرستاری نهاوند، دکتر فرهاد فراهانی معاون آموزشی دانشگاه به همراه دکتر صمدی قائم مقام معاونت آموزشی و دکتر حسینی مدیر امور آموزشی دانشگاه  با رییس، کارکنان، اعضای هیات علمی و دانشجویان دیدار داشتند. 

دكتر دارابي مدير شبكه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند نيز از ميهمانان اين مراسم بودند.

در این دیدار دکتر صالحی رییس دانشکده گزارشی از فعالیت‌های پیشین دانشکده در حوزه‌های آموزشی و رفاهی ارائه کر همچنین دهقانی معاون آموزشی دانشکده نیز دقایقی از نحوه انجام امور آموزشی در دانشکده به ارائه گزارش پرداخت.

دکتر فراهانی نیز در صحبت با دانشجویان انجام فعالیت در عرصه عمل و اقتصاد حرفه ای را یکی از عوامل پیشرفت دانشجویان و میهن اسلامی دانست و شناسایی استعدادها و اشتراک گذاری آن ها را در راه کارآفرینی و اقتصاد سلامت از نکات مهم در جهت بهبود آموزش عنوان کرد.

وی با راهنمایی در مورد دوری از فضاهای مجازی ناسالم، دانشجویان را نسبت به تشکیل نشست‌های دوره ای با مسئولان دانشکده ترغیب کردند و اعلام مطالبات و ارائه راه حل های کارآمد به صورت حرفه ای و طبق دستورالعمل های موجود و روشن توسط دانشجویان را خواستار شد.

دیدار با دانشجویان خوابگاهی، بازدید از نمازخانه، امکانات رفاهی ورزشی و سلف سرویس، برپایی نماز جماعت و صحبت صمیمی با دانشجویان نیز ازدیگر برنامه های این بازدید بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
٩٠٣٤٢        دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧       ١٣:٣٢ 820
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: