صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > دانشكده ها 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   
  برگزاری مراسم هفته آموزش در دانشکده بهداشت
 

مراسم گرامیداشت روز استاد وهفته آموزش و تقدیر از دانشجویان برتر در دانشکده بهداشت برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان به نقل از روابط عمومی دانشکده بهداشت، مراسم گرامیداشت روز استاد و هفته آموزش با حضور رئیس و معاونین دانشکده، مدیرکل آموزش دانشگاه، مدیران گروههای آموزشی اعضاء هیئت علمی،کارکنان و دانشجویان در آمفی­تأتر دانشکده بهداشت برگزار شد.

 رئیس دانشکده بهداشت دکتر قربانی شهنا به عنوان اولین سخنران با تبریک روز استاد، هفته آموزش و گرامیداشت یاد و خاطره استاد مطهری اظهار داشت: واژه معلمی از تمدن اسلامی ما سرچشمه می­گیرد.

وی معلم را مدرس دارای حکمت برشمرد و افزود: واژه معلم آراسته دو صفت علم و اخلاق است و یک معلم خوب را دارای بیان خوب و مطلب خوب و غنی که در جان مستمع خود می­نشیند.

رئیس دانشکده بهداشت با ذکر این نکته که باید شأن معلم حفظ گردد و دانشجو هم می‌تواند به تکوین این جایگاه کمک شایانی کند، تأکید کرد: اگر شأن معلم حفظ گردد آینده جامعه تضمین می‌شود زیرا آینده جامعه در جایگاه معلم می­باشد.

وی در پایان از همه فعالان عرصه آموزش تقدیر و تشکر نمود و بیان کرد: همه ما باید از زندگی و تجربه معلمانی که در تاریخ ماندگار شده­اند درس بگیریم و آنان را سرمشق خود قراردهیم.

سخنران دوم مراسم معاون آموزشی دانشکده دکتر سمرقندی بود که پس از تبریک هفته آموزش و روز معلم علاوه بر اساتید از همه همکاران حوزه آموزش که با دلسوزی و بدون هیچگونه چشم داشتی موجبات پویایی و بالندگی دانشکده را فراهم می‌کنند تشکر و قدردانی نمود و در ادامه هدف از بزرگداشت آموزش را اهمیت دادن به بحث آموزش برشمرد.

سخنران سوم مراسم دکتر حسینی مدیر کل آموزش دانشگاه، ضمن تبریک  روز استاد و هفته آموزش؛ جایگزین نمودن سیستمی جامع و کامل به نام هم آوا به جای سیستم سما و همچنین پذیرش دانشجویان خارجی دردانشگاه­ را از مهمترین رویداهای سال تحصیلی جاری برشمرد و اظهار امیدواری کرد که دانشکده بهداشت با پتانسیل بالایی که دارد در آینده نزدیک شاهد حضور دانشجویان خارجی در این دانشکده خواهد بود.

در پایان دکتر حسینی نیز از همه فعالان این عرصه تشکرو قدردانی نمود.

در انتهای مراسم از دانشجویان برتر، کارکنان حوزه آموزش و کارشناسان منتخب گروههای آموزشی با اهدای لوح تقدیر به عمل آمد. 

 

 
٩٤٤٢٢        يکشنبه ١٥ ارديبهشت ١٣٩٨       ١٠:١٠ 585
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: