صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > دانشكده ها 


  چاپ        ارسال به دوست

آئین گرامیداشت هفته آموزش و روز استاد در دانشکده پیراپزشکی همدان

آئین گرامیداشت روز استاد و هفته آموزش با حضور مسئول نهاد رهبری، معاونت فرهنگی دانشجویی، مدیر فرهنگی، مدیر کل امور آموزشی دانشگاه، مسئولین، اساتید و دانشجویان دانشکده پیراپزشکی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان به نقل از روابط عمومی دانشکده پیراپزشکی همدان، رییس دانشکده پیراپزشکی همدان در این مراسم ضمن تبریک این هفته به فعالان عرصه آموزش، اهمیت و نقش آموزش را در رشد بالندگی جامعه بسیار مؤثر و رقابت ناسالم در آموزش را یکی از آسیب های این حوزه دانست که باید از آن حذر کرد.

دکتر محمدرضا امیری خاطرنشان کرد: هدف اصلی آموزش تغییر مثبت رفتارهای انسان در حوزه های مختلف است و همه فعالیت ها در این حوزه باید در راستای تحقق بهتر این هدف باشد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در این مراسم به تقدیر از مقام معلم پرداختند و معلمی را شغل مهم و تأثیرگذار دانسته و افزودند: بر اساس نتایجی پژوهشی در یکی از دانشگاه های کشور، اساتید بیشترین میزان تأثیرگذاری در بین دانشجویان را دارند و از همین رو خدا تواضع در برابر معلم را توصیه کرده است.


حجت­ الاسلام و المسلمین مهدی فاطمی­ پور با اشاره به فرمایش امیرالمومنین(ع) که فرمودند " مَن وَقَّرَ عالِما فقَد وَقَّرَ رَبَّهُ " هر كه عالِمی را گرامی بدارد، خدا را گرامی داشته است"، برای اساتید آرزوی توفیق کردند.

دکتر سیما سادات لاری، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه نیز ارتباط نزدیک اساتید مشاور با دانشجویان را عامل مؤثر در کاهش آسیب های اجتماعی و خوابگاهی برشمرد و از همه اساتید خواست تا تعامل و ارتباط را به ویژه با دانشجویان در معرض آسیب افزایش دهند.

مدیر کل امور آموزشی دانشگاه ضمن تقدیر و تشکر از اساتید و پرسنل اداره آموزش افزود: نرم افزار آموزشی هم آوا به عنوان پایلوت در دانشگاه همدان اجرا گردید و با زحمات کارشناسان اداره آموزش جایگزین نرم افزار آموزشی سما شد و مشکلات و نقایص آن نیز در حال رفع و بهبود است.

دکتر سید محمد صادق حسینی از جذب دانشجویان خارجی بیشتر در سالتحصیلی جدید خبر داد.

نسم علیپور، معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده پیراپزشکی همدان نیز در سخنانی ضمن گرامیداشت این هفته، گزارشی از اقدامات انجام شده و در دست اقدام در معاونت آموزشی دانشکده ارائه کرد.

در این مراسم از اساتید دانشکده با اهدای لوح و گل تقدیر شد.

همچنین از زحمات مدیران و کارشناسان آموزشی و بالینی دانشکده قدردانی شد و از دانشجویان برتر، فارغ التحصیل و سه نمره افزایش معدل نیز تجلیل به عمل آمد.

 

 

 

 

 

 

 

 


١١:٥٣ - سه شنبه ١٧ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ٩٤٥١٢    /    تعداد نمایش : ٢٥٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: