صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > دانشكده ها 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   
  برگزاری ویژه برنامه جشن عید سعید غدیر خم در دانشکده داروسازی
 

 

ویژه برنامه جشن عید سعید غدیر خم با حضور مسئولین، اعضای هیئت علمی، نمایندگان بنیاد بین‌المللی غدیر و نهضت جهانی نهج‌البلاغه‌خوانی و جمع کثیری از کارکنان دانشگاه علوم پزشکی همدان در سالن اجتماعات این دانشکده برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان به نقل از روابط عمومی دانشکده داروسازی، دکتر درخشنده ریاست دانشکده داروسازی ضمن عرض خیر مقدم و تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید غدیر خم به تجلیل از زحمات مدیر فرهنگی دانشکده و معاونین اداری و مالی سابق و کنونی این دانشکده پرداخته و دقایقی را به ایراد سخنران در خصوص فضائل عید غدیرخم پرداخت.
حجت‌الاسلام و المسلمین جوادی امام جماعت دانشکده نیز به توصیف ویژگی‌ها و برکات واقعه غدیر پرداخته و سوالاتی را در خصوص خطبه غدیر مطرح نمود.

در طی این برنامه مسابقه‌ای با عنوان غدیر شناسی برگزار شد و بعد از طرح سوال به نفرات برتر که بهترین پاسخ را ارائه نمودند جوایزی اختصاص یافت. 

در بخش دیگری از برنامه اجرای مولودی توسط درخشان مداح اهل بیت، شور و شادمانی فراوانی را به عاشقان پیرو راه ولایت اهدا کرد.
ایراد سخنرانی و عرض تبریک توسط دکتر اصغری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه نیز بخشی از این برنامه معنوی را پوشش داده بود .

دکتر سیده زهرا اصغری ضمن تشکر از ریاست دانشکده و کلیه عوامل اجرایی در برگزاری چنین مراسماتی، از اهمیت و تاثیر معنوی عید سعید غدیر خم در زندگی امروزی گفت.
پرده‌خوانی واقعه غدیر توسط قربانی معاون اجرایی بنیاد بین‌المللی غدیر که بصورت تصویری واقعه غدیر را توصیف نمود (برای اولین‌بار در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی همدان) بخش مهم‌ و ویژه این مراسم بود.  همچنین مقرر گردید پرده‌خوانی معراج پیامبر اعظم در 12 جلسه طی ماه‌های آتی در سالن جلسات دانشکده داروسازی برگزار گردد.

در انتها تجلیل از برگزیدگان مسابقه، سادات و مؤذن دانشکده و همچنین تشکر و قدردانی از زحمات خدمتگزاران دانشکده داروسازی نیز انجام شد.
نکته قابل ذکر در این برنامه هماهنگی حضور عوامل نهضت جهانی نهج البلاغه جهت توسعه و ترویج فرهنگ و همچنین چگونگی روش مطالعه نهج البلاغه بود که در همین خصوص غرفه‌ای نیز در محل برپایی مراسم بنا شده بود.

 

 
٩٧٤٣٨        پنج شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٨       ١٢:٢٠ 563
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: