صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > اخبار حوزه ریاست 


  چاپ        ارسال به دوست

با هدف افزایش سطح خدمات داروخانه ها در شهرستان های استان همدان صورت پذیرفت:

کمیسیون ماده بیست داروخانه‌ها

ششمین جلسه کمیسیون ماده بیست داروخانه ها با حضور رییس دانشگاه و با هدف گسترش داروخانه‌های شهرستان های استان همدان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه، ششمین جلسه کمیسیون ماده بیست داروخانه‌ها با هدف گسترش داروخانه‌های شهرستانهای استان همدان در راستای کاهش برخی از مشکلات و افزایش سطح دسترسی هموطنان به خدمات مطلوب‌تر دارویی، با حضور ریاست دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا، معاونت غذا و داروی دانشگاه، مدیر نظارت بر داروخانه‌های استان، رئیس انجمن داروسازان استان و سایر اعضاء در سالن جلسات معاونت غذا و دارو برگزار شد.

دکتر رشید حیدری‌مقدم رئیس دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا در این جلسه ضمن تأیید تاسیس داروخانه در شهرستان های ملایر و اسدآباد اظهار داشت: تأسیس داروخانه در شهرستان‌ها و مراکز استان بر اساس ضوابط و قوانین کمیسیون ماده بیست انجام می‌شود و لازم است تأسیس داروخانه در شهرستان اسدآباد در محل سابق بیمارستان امیرالمومنین صورت پذیرد.

در این جلسه صلاحیت فنی داروسازان متقاضی پذیرش مسئولیت از سوی ریاست دانشگاه مورد تأیید قرار گرفت و همچنین یک مورد از شرکت‌های دارویی به کمیسیون ماده 11 با رای اعضای این جلسه معرفی شد.

گفتنی است در پایان این جلسه هریک از اعضاء به جمع بندی وبحث و بررسی برخی موانع و مشکلات موجود در داروخانه ها، کمبود داروخانه در پرداختند./ع

 


١١:٢٧ - پنج شنبه ٢ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ٩٩١٩٤    /    تعداد نمایش : ٢٣١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: