صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > اخبار حوزه ریاست 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه برگزار شد
  دومین نشست سازمان‌های مردم نهاد و موسسات خیریه حوزه سلامت استان در سال 98
 

دومین نشست سازمان‌های مردم نهاد و موسسات خیریه سلامت با حضور دکتر نیاستی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در سالن جلسات معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان، در این جلسه گزارش بازدید از مراکز خیریه زنجان و تجربیات موفق این استان در امور مشارکت‌های مردمی توسط دکتر شکری مدیر مشارکت‌های مردمی و عمادی عضو هیات مدیره درمانگاه خیریه مهدیه ارائه شد همچنین گزارش عملکرد 6 ماهه مدیریت مشارکت‌های مردمی به سمع و نظر حضار رسید. 

در ادامه مدیر عامل‌ها و نمایندگان خیریه‌های سلامت گزارش کلی از عملکرد 6 ماهه و مهمترین چالش‌های پیش رو را به معاون توسعه اعلام نمودند.
سپس دکتر نیاستی با تشکر از مجموعه مدیریت مشارکت‌های مردمی از فراهم شدن فرصتی جهت همکاری با سازمان‌های مردم نهاد و موسسات خیریه ابراز خرسندی نمود و ابراز داشت: طبق اعلام وزارت متبوع 75 درصد اختیارات و تصمیمات مرتبط با سلامت مردم بر عهده جامعه است که در این بین خودمراقبتی و نقش موثر سازمانهای مردم نهاد شایان توجه است.
دانشگاه در تحقق اهداف حوزه سلامت با انجمن‌ها و موسسات همراه خواهد بود و از هرگونه مساعدتی جهت پشتیبانی از فعالیت‌های خیریه که با اهداف دانشگاه هم سو باشد استقبال می‌کند و اقدامات لازم را در نظر می‌گیرد.

راه‌اندازی مرکز درمانی دندانپزشکی در بهار برای استفاده همه سنین و اختصاص فاخرترین فضا به انجمن‌ها و حمایت از خیرین از دیگر مباحث مطرح شده در این جلسه بود.
وی کار تشکیلاتی و برنامه‌دار بودن انجمن‌ها برای خدمت موثر به بیماران را خواستار شد و تقویت حوزه مشارکت‌های مردمی را از الزامات برشمرد./ع

 

 

 
٩٩٣٣٨        پنج شنبه ٩ آبان ١٣٩٨       ٠٩:٢٩ 933
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: