صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > اخبار حوزه ریاست 


  چاپ        ارسال به دوست

دانشگاه علوم پزشکی تبریز؛ رتبه نخست مسابقات تیمی جشنواره قرآن وزارت بهداشت

گروه فعالیت‌های قرآنی ـ دانشگاه علوم پزشکی تبریز رتبه نخست رشته مسابقات تیمی در بخش آقایان را در دومین روز جشنواره کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری وب دا در همدان، با برگزاری بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت که ۷ تا ۹ آبان ماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزاری می شود دانشگاه علوم پزشکی تبریز رتبه نخست رشته مسابقات تیمی در بخش آقایان را کسب کرد.

در مسابقات رشته تیمی در بخش آقایان، متشکل از سه نفر در بخش حفظ، قرائت و مفاهیم، دانشگاه علوم پزشکی تبریز موفق شد رتبه نخست را از آن خود کند.

بر این اساس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با ۱۲۹ امتیاز رتبه نخست، دانشگاه علوم پزشکی شیراز با ۱۱۹ امتیاز رتبه دوم، دانشگاه علوم پزشکی ایران با ۸۵ امتیاز رتبه سوم و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با ۶۰ امتیاز جایگاه چهارم در رشته تیمی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت را به خود اختصاص دادند.

گفتنی است امسال برای نخستین بار با هدف افزایش جذابیت و نشاط معنوی مضاعف در مسابقات و ترویج فعالیت‌های گروهی در میان دانشجویان، مسابقات بخش «تیمی» نیز به جشنواره اضافه شده است که در سال‌های آتی این بخش به حوزه اساتید و کارکنان نیز اشاعه داده خواهد شد.

در بخش تیمی مسابقات در مرحله دانشگاهی، ۳۶ گروه در بخش بانوان و ۳۶ گروه در بخش آقایان دانشجو به رقابت با یکدیگر پرداختند که از این تعداد ۱۲ تیم برگزیده به مرحله نیمه نهایی راه یافتند و از این تعداد نیز ۸ تیم در مرحله نهایی حضور یافتند.

مسابقات تیمی بخش خانم‌ها نیز عصر امروز برگزار شد.


٠٨:٤٠ - سه شنبه ٩ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ٩٩٣٤٢    /    تعداد نمایش : ٢٥١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: