صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > اخبار حوزه ریاست 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت:
  برتری جشنواره قرآن و عترت دانشگاههای علوم پزشکی برای دومین بار در کشور
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت از برتری جشنواره قرآن و عترت (ع) دانشگاههای علوم پزشکی برای دومین بار در کشور به اذعان ناظرین و نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاهها خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وب دا در همدان، دکتر بحرالعلوم در اختتامیه شب دوم بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت (ع) وزارت بهداشت اظهار کرد: این جشنواره جزو برترین جشنواره هایی است که در کشور با موضوع قرآن و عترت برگزار می شود و تاکنون دو بار به عنوان جشنواره برتر قرآنی مورد تقدیر قرار گرفته است.

وی با قدردانی از همه برگزارکنندگان این جشنواره از جمله مسئولان دانشگاههای علوم پزشکی و معاونان فرهنگی وزارت بهداشت و دانشگاههای علوم پزشکی، مدیران و کارشناسان قرآنی و همکاران قرآن و عترت وزارت بهداشت، اظهار کرد: فعالیت جشنواره ای با این عظمت و این تعداد رشته بسیار ارزشمند است و امید می رود زمینه اصلاح و تکمیل جشنواره در سالهای آتی فراهم شود.

رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت با اشاره به اینکه بیش از ۸۰ درصد رتبه های اول تا سوم در سه سال اخیر به افراد جدید تعلق داشته، گفت: در سالهای اخیر جذب افراد جدید در سه بخش اساتید، دانشجویان و کارکنان اتفاق افتاده است.

وی یادآور شد که رتبه های نمایندگان جشنواره ملی قرآن و عترت در جشنواره قرآن و عترت از چهار رتبه در چهار سال گذشته به بیش از ۲۰ رتبه ارتقا پیدا کرده است.

دکتر بحرالعلوم افزود: مجموعه ای از فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی و تحقیقی در مرکز قرآن و عترت انجام می شود و در آینده در حوزه های مختلف ازجمله تدبر در قرآن نیز طرح های جدیدی مطرح می‌شود.

وی با تشکر از میزبانی دانشگاه علوم پزشکی همدان ابراز امیدواری کرد که برگزاری این جشنواره شروعی برای ارتقای جشنواره های قرآنی دیگر باشد./ع

 
٩٩٣٤٣        دوشنبه ٨ آبان ١٣٩٨       ٢٠:٢٠ 607
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: