صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > اخبار حوزه ریاست 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   
  مشهد میزبان جشنواره بیست و پنجم قرآن و عترت(ع) شد/ قدردانی از میزبانی دانشگاه علوم پزشکی همدان
 

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از میزبانی شهر مشهد در بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت(ع) وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان، دکتر ابراهیم زاده در مراسم اختتامیه جشنواره بیست و چهارم قرآن و عترت (ع) ضمن قدردانی از برگزارکنندگان جشنواره بیست و چهارم قرآن و عترت اظهار داشت: به همت و لطف همکاران دانشگاه علوم پزشکی همدان نظم، دقت و صمیمیت در تمام مراحل جشنواره موج می زد.
وی تصریح کرد: میزبانی جشنواره از دو منظر برای ما حائز اهمیت است نخست آنکه میزبان شرکت کنندگان در جشنواره قرآنی هستم که این خود برکت کار ما است و همچنین میهمانان و زائران امام رضا علیه السلام قدم بر دیدگان ما می گذارند که امید است سال آینده به شایستگی این میزبانی را به سرانجام برسانیم.

در ادامه مراسم پرچم جشنواره قرآن و عترت (ع) وزارت بهداشت به  ابراهیم زاده معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و مدیر دانشجویی این دانشگاه اهدا شد.

سپس یک جلد قرآن نفیس و تندیس جشنواره به منظور قدردانی از میزبانی شایسته جشنواره بیست و چهارم به دکتر رشید حیدری مقدم رییس دانشگاه علوم پزشکی همدان تقدیم شد.

 
٩٩٣٦٩        پنج شنبه ٩ آبان ١٣٩٨       ٢٣:٢١ 602
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: