صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > اخبار حوزه ریاست 


  چاپ        ارسال به دوست

دریافت لوح سپاس جشنواره برترینهای حوزه سلامت توسط روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان

 

 

 

 

 

 

 

 

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان در جشنواره برترین های حوزه سلامت همزمان با پانزدهمین دوره سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی در حوزه اطلاع رسانی کمپین فشار خون حائز رتبه سوم کشوری شد.
به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان، در جشنواره برترینهای حوزه سلامت، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان بر اساس رای هیات داوران لوح سپاس کمپین فشار خون را با رتبه سه کشوری در شاخص کمپین فشار خون کسب نمود و لوح تقدیر دکتر کیانوش جهان پور مدیر روابط عمومی و امور بین الملل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دکتر هوشمند سفیدی دبیر کل سمپوزیوم روابط عمومی به دکتر محمد طاهری مدیر پرتلاش روابط عمومی دانشگاه به عنوان نفر سوم در این شاخص اهدا شد.
روابط عمومی های برتر حوزه سلامت در سه بخش اصلی و یک بخش فرعی مورد تقدیر قرار گرفتند. سه بخش اصلی شامل عملکرد در بسیج سلامت نوروزی، هفته سلامت 98 و بسیج ملی کنترل فشارخون و بخش فرعی نیز عملکرد در حوادث طبیعی مانند سیلاب‌های گسترده عید امسال بوده است.
پانزدهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی با موضوع "جنگ رسانه ای و مسئولیت روابط عمومی ها" روزهای 13 و 14 آبان ماه با حضور دکتر پزشکیان نائب رییس مجلس شورای اسلامی، دکتر حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر جهانپور، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت رییس انجمن بین المللی روابط عمومی و اساتیدی از حوزه روابط عمومی و ارتباطات کشورهای ایران، بلغارستان، فرانسه و ترکیه برگزار شد.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان با ابراز خرسندی برای اطلاع رسانی موفق دانشگاه علوم پزشکی همدان در کمپین ملی فشار خون که انعکاس دهنده خدمات کارکنان بهداشتی، ادارات و سازمان مرتبط با سلامت و همه افراد دخیل در اجرای این کمپین بود؛ این دستاورد را مرهون زحمات شبانه روزی همه کارکنان ستادی روابط عمومی دانشگاه و واحدهای تابعه دانست.
دکتر محمد طاهری ضمن تشکر از همه تلاشگران حوزه روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه از اقدامات قابل ستایش آنها در این مجموعه صمیمانه قدردانی کرد.
وی ابراز امیدواری نمود که روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی همدان در انجام وظایف محوله بیش از پیش موفق بوده و همواره انعکاس دهنده موفقیت ها و مسیر رو به رشد دانشگاه باشد.
متن لوح سپاس به شرح زیر است:
بی تردید تقدیر از فعالیت‌های ممتاز و متفاوت روابط عمومی ها، سنتی حسنه است که می‌تواند ضامن استمرار آن و موجب ارائه الگویی مناسب و ایجاد همدلی و ارتقای مشارکت باشد.
از دیگر سو حوزه سلامت به لحاظ توان تاثیرگذاری بالا از اهمیت فرهنگ سلامت و ضرورت ارتقای جایگاه اطلاع رسانی این حوزه نیازمند فعالیت‌های برجسته و توسعه آنهاست.
مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با توجه به اهمیت مفروضات بالا و در راستای ایجاد رقابت سالم و سازنده و بر اساس رای هیات داوران "جشنواره برترینهای حوزه سلامت" لوح سپاس "کمپین فشار خون" را با رتبه سه را به روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی همدان تقدیم می دارد. امید آنکه شاهد دوام توفیقات آن روابط عمومی و بهبود مستمر فعالیت‌ها باشیم.

 


١٠:٥٨ - يکشنبه ١٩ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ٩٩٤٩٨    /    تعداد نمایش : ٣٥٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: