صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > اخبار حوزه ریاست 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   
  بازدید شبانه معاونین رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان از بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی بعثت (مرکز ترومای استان)
 

 

 

 

 

 

 

دکترفریبرز نیاستی معاون توسعه و منابع دانشگاه، دکترابراهیم جلیلی معاون درمان به اتفاق مدیران معاونت های ذکر شده از بیمارستان بعثت با همراهی رئیس ومدیر این بیمارستان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان، در این بازدید  که دکتر حسن بهرامی مدیر درمان،دکتر جواد جوزی مدیر بودجه،دکتر محمد کریمی مدیر نظارت بردرمان، خانم مولود شعبانپور مدیر پرستاری، دکتر اکبر غیاث کارشناس درمان، مسئولین یاد شده را همراهی میکردند؛ شرکت کنندگان ضمن بازدید از بخشهای مختلف از نزدیک درجریان ارائه خدمت به بیماران این بیمارستان قرار گرفتند.

در این برنامه ریاست وتیم مدیریتی بیمارستان ضمن همراهی بازدید کنندگان توضیحات لازم را در خصوص نحوه خدمت به بیماران  و مشکلات موجود ارائه داده وهمچنین گزارشی از زیر ساخت های موجود بیمارستان مذکور و موارد عمرانی در دست ساخت ارائه نمودند.

در ادامه برخی از کارکنان مسائل و مشکلات خود را با معاونت توسعه و معاون درمان در میان گذاشتند و موارد به صورت تفصیلی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت

از دیگر موارد این بازدید می توان به تشکرو قدردانی مسولین از کادر درمانی حاضر در بیمارستان مذکوراشاره کرد.

این بازدید از ساعت 22 روز دوشنبه 20 آبان ماه آغاز و تا ساعت 2بامداد روز سه شنبه 21آبان با برگزاری جلسه جمع بندی با حضور کارکنان و مدیران مجموعه ادامه داشت.

 

 
٩٩٧٦٩        پنج شنبه ٢٣ آبان ١٣٩٨       ١٥:٢٦ 1682
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: