صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > اطلاعیه ها 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   با هدف حمایت از بیماران کلیوی
  کنسرت موسیقی «هزاردستان» در همدان اجرا می‌شود
 

با هدف حمایت از بیماران کلیوی و به همت آموزشگاه آزاد موسیقی هزاردستان، کنسرت موسیقی سنتی «هزاردستان» در همدان اجرا می شود.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان؛ پس از برگزاری جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان این بار نوبت علاقمندان به هنر فاخر موسیقی است که به سالن های اجرا آمده و بار دیگر به تماشای هنرآفرینی هنرمندانی باشند که برای امری خیر و در جهت حمایت از بیماران کلیوی، سازهای خود را کوک می کنند.

این کنسرت به سرپرستی جواد مرادیان، هنرمند پیشکسوت و خیّر موسیقی همدان و توسط آموزشگاه آزاد موسیقی هزاردستان به نفع انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان و در ساعت 19 روز شنبه دهم آذرماه در محل سالن اصلی مجتمع فرهنگی هنری بوعلی سینا (واقع در بلوار مفتح) اجرا می‌شود.   

همانند برنامه‌های گذشته همه عواید حاصل از بلیت‌فروشی این اجرا هم صرف امور خیریه و به انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان اهدا خواهد شد.

در این برنامه بیش از 80 هنرمند موسیقی استان در قالب چهار گروه مامک، ساربانگ، مضراب و گروه کوبه‌ای باران به اجرای قطعات موسیقی خود می‌پردازند.

مردم فرهنگ‌دوست و قدرشناس همدان و شهرستان‌های اطراف در برنامه های گذشته ما استقبال مطلوبی داشتند و با خرید بلیت کنسرت‌ها حمایت مناسبی از افراد نیازمند داشتند که جای تقدیر دارد.

علاقمندان برای تهیه بلیت این کنسرت می‌توانند به محل آموزشگاه هزاردستان در خیابان سیزده خانه، کوچه لعلی مراجعه کنند.

 

 
٨٩٧٩٧        پنج شنبه ٨ آذر ١٣٩٧       ١٢:٤٤ 662
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: