صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > اطلاعیه ها 


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز پذیرش داوطلبان در دوره‌های کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان همدان

پذیرش داوطلبان دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی مراکز آموزش علمی‌کاربردی استان همدان در بهمن سال ۹۷ از دوشنبه اول بهمن‌ماه آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان،  در این دوره متقاضیان  در 6 مرکز آموزش علمی کاربردی ملایر و شهرداری نهاوند و خانه کارگر، فرماندهی انتظامی، جهاد دانشگاهی، شركت تولید رنگ و مواد كمكی نساجی الوان ثابت پذیرش خواهند شد.

این پذیرش در كارداني حرفه‌اي در رشته های از قبیل نوازندگي ساز ايراني، فيلمسازي، بازيگري، طراحي لباس، گرافيك، معماري داخلي، خبرنگاري، روابط عمومي، امور فرهنگي، تربيت بدني ، حسابداري مالي، انتظامات و حراست فيزيكي، امور حفاظت اطلاعات سازماني، مديريت - لجستيك و زنجيره تامين، امداد سوانح، حقوق - خدمات قضايي، حقوق - امور ضابطين قضايي، امور دفتري امور دهياري و شوراها و در كارداني فنی  در رشته های از قبیل معماري ، عمران ، برنامه سازي كامپيوتري ، فناوري اطلاعات ، شبكه هاي كامپيوتري  و برق صنعتی صورت می‌پذیرد.

متقاضیان برای اطلاع از مراکز پذیرنده دانشجو با مراجعه به جداول حاوی اطلاعات رشته‌محل‌ها مراجعه نمایند که در سایت دانشگاه به آدرس https://ha.uast.ac.ir/  قرار داده شده است.

لازم به ذکر است کلیه متقاضیان می‌بایست دارای مدرک دیپلم نظام جدید (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا  دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله دبیرستان و یا هنرستان) حداکثر تا تاریخ 97/11/30 باشند.

کلیه داوطلبان می‌بایست در زمان تعین شده مدارک خود را به مراکز محل تقاضا تحویل نمایند. پس از بررسی مدارک در صورت داشتن شرایط از داوطلب برای تکمیل فرم تعهد دعوت به عمل خواهد آمد .

پس از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط (در مرکزی که به آن مراجعه نموده‌اند) تلقی می‌شوند و شروع به تحصیل آنان تا زمان تأیید نهایی سازمان سنجش آموزش کشور به‌صورت مشروط خواهد بود.

 


٠٨:٥٩ - يکشنبه ١٤ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ٩١٧٢١    /    تعداد نمایش : ٤١٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: