صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > اطلاعیه ها 


  چاپ        ارسال به دوست

طاهره دوروزی سرپرست ستاد دانشجویان شاهد و ایثارگر شد

دکتر طاهره دوروزی به سرپرستی ستاد دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی منصوب شد.  

به گزارش پایگاه خبری وب دا در همدان، مراسم معارفه دکتر طاهره دوروزی امروز با حضور فلاحی نیا مسئول دفتر ریاست دانشگاه، سید جواد موسوی بهار مدیر هسته گزینش دانشگاه و کارکنان واحد شاهد و ایثارگر برگزار شد.

سید جواد موسوی بهار که پیشتر مسئولیت این ستاد را نیز بر عهده داشت در این جلسه اظهار کرد:خوشبختانه در این ستاد موفق شدیم پس از 30 سال، کارکنان واحد ایثارگران را به سفر معنوی عتبات عالیات ببریم.

وی افزود: ساخت یادمان شهدای گمنام در محوطه دانشگاه از جمله اقدامات مؤثر این ستاد است که برای آیندگان ماندگار خواهد شد.

مدیر هسته گزینش دانشگاه ادامه داد: به لطف خدا اعتماد دانشجویان به این مجموعه مطلوب بوده‌است و یکی از دغدغه‌های مهم این بخش تعمیق اقدامات فرهنگی است.

وی همچنین بر لزوم حمایت از دانشجویان فرزند شاهد و ایثارگر تأکید و تبیین کرد: بسیاری از آنها در این دانشگاه از ردیف معدل‌های الف و ب برخوردارند که باید مورد توجه و حمایت بیشتری قرار گیرند.

فلاحی نیا، مسئول دفتر رییس دانشگاه نیز با بیان اینکه خوشبختانه در این دانشگاه چالش جدی در حوزه فرزندان شاهد و ایثارگر نداشته ایم گفت: از وقتی امور شاهد و ایثارگران دانشگاه تفکیک شده است مسئولیت ها مضاعف شده بنابراین حضور مدیری توانمند مانند خانم دوروزی که هم پزشک و هم مادر است در این مجموعه الزامی به نظر می‌رسید.

دکتر طاهره دوروزی نیز اظهار کرد: با اقدامات مطلوب و شایسته‌ای که در این ستاد انجام شده مسئولیت ما در آینده مضاعف خواهد بود.

وی متذکر شد: هیچ جنگی حتی جنگ جهانی، 8 سال به طول نکشید و این جنگ خانواده‌های بسیاری را داغدار کرد به همین علت هرقدر از فرزندان و خانواده‌های ایثارگر و شاهد حمایت شود جبران خلأ پدران شهید و آسمانی نخواهد بود.

در پایان به رسم یادبود هدیه‌ای از سوی کارکنان ستاد شاهد و ایثارگر به دکتر جواد موسوی بهار اهدا و از زحمات وی تقدیر به‌عمل آمد.

 


١٢:١٩ - سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ٩٢٢١٠    /    تعداد نمایش : ١١٤١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: