صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > اخبار شبکه ها 


  چاپ        ارسال به دوست

تجلیل از فعالان حوزه عمران سلامت در شبکه بهداشت شهرستان بهار

جلسه تجلیل از فعالان حوزه عمران سلامت با حضور دکتر به نشان مدیر شبکه، مهندس طاهری مدیر دفتر فنی دانشگاه، مهندس نجفی از معاونت بودجه دانشگاه و جمعی از کارشناسان مرتبط و پیمانکاران در سالن جلسات شبکه بهداشت بهار برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بهار، دکتر به نشان در این جلسه ضمن قدردانی از زحمات کلیه مسئولین و کارشناسان دخیل در حوزه عمرانی بخش سلامت شهرستان اظهار داشت: به مدد اجرای طرح تحول نظام سلامت و گشایش‌های مالی صورت گرفته از سوی دولت طی سال‌های اخیر پروژه‌های متعدد عمرانی در سطح شهرستان تعریف و اجرا شد که با همت و پیگیری جمعی مسئولین استانی و شهرستانی به ثمر رسیدند.

دکتر به نشان در این جاسه گزارش مصور و تفصیلی از پروژه‌های شهرستان بهار ارائه داد که می‌‌توان به پروژه‌های مرکز خدمات جامع سلامت مهاجران، پایگاه فوریت لالجین، خانه بهداشت روستاهای مالک اشتر، خلیل کرد، حسام آباد، اختاچی، آبرومند، زاغه، رسول آباد، میهمله، پرلوک، آبرومند، بی‌خطرسازی زباله‌های عفونی، توسعه بلوک زایمانی، کلینیک ویژه امید، مراکز خدمات جامع سلامت پهنه‌بر، دستجرد، حسین آباد آشوری، کارخانه قند، شهیدان وزیری بهار، لالجین و صالح‌آباد و انبار داروئی، هتلینگ بیمارستان سابق، تعمیرات کلی و بهسازی مراکز و خانه‌های بهداشت اشاره کرد.

وی گفت: پروژه بیمارستان جدید آیت‌اله بهاری نیز در ایام دهه فجر سال گذشته با حضور معاون اول رئیس جمهور افتتاح شد و مراکز خدمات جامع سلامت روستای سیمین و شهرک فرهنگیان بهار نیز در دست احداث هستند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان بهار با اشاره به حجم بالای ساخت وساز در طی سالیان اخیر در سطح شهرستان اظهار داشت: جهت ساخت و تجهیز بیمارستان جدید حدود 40 میلیارد تومان و جهت انجام سایر پروژه‌های اشاره شده بیش از 15میلیارد تومان در سطح شهرستان هزینه شده‌است که در حوزه عمران بهداشت و درمان شهرستان بهار بی‌نظیر و زیربنای حرکتی عظیم در حوزه سلامت است.

وی افزود: با به ثمر رسیدن پروژه‌های عمرانی، ساختار و فضای فیزیکی حوزه سلامت شهرستان بهار متحول شد.

دکتر به‌نشان در این جلسه اظهار داشت: رسم ادب و ارادت ایجاب می‌‌کرد که به پاس زحمات ارزشمند از خدمات همه همکاران استانی و شهرستانی طی جلسه‌ای تقدیر به‌عمل آید که این فرصت ایجاد شد.

مهندس طاهری مدیر دفتر فنی دانشگاه علوم پزشکی همدان نیز ضمن تشکر از تشکیل این جلسه گفت: با آغاز طرح تحول نظام سلامت و تخصیص اعتبارات عمرانی بیش از 100 هزار متر مربع فضای بهداشتی و درمانی با بیش از 300عنوان پروژه در سطح استان همدان احداث شده‌است که می‌توان گفت انقلابی عظیم در حوزه عمران سلامت استان بوجود آمده است و این حرکت بزرگ جز با همدلی و همراهی مسئولین دلسوز دانشگاه، مسئولین استانی و وزارت بهداشت بوجود نمی‌آمد.

وی با تشکر از توان مدیریتی شبکه بهداشت بهار در به ثمر رساندن پروژه‌های عنوان شده اظهار داشت:با توجه به اینکه اکثر پروژه‌ها بهره‌برداری شده و در حال حاضر فعال و به مردم خدمت ارائه می‌دهند نشان از نیازسنجی منطقی احداث پروژه‌ها می‌باشند.

در پایان نیز از فعالان حوزه عمران سلامت با اهداء گل و لوح سپاس تقدیر به‌عمل آمد

 


١١:٠٦ - 1398/05/09    /    شماره : ٩٦٩٤٥    /    تعداد نمایش : ١٥٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: