صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > اخبار شبکه ها 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت انجام شد:
  دیدار با یکی از آزادگان سرفراز هشت سال دفاع مقدس شاغل در شبکه بهداشت و درمان نهاوند
 

 

 

 

 

 

 

 

مدیر امور ایثارگران دانشگاه به همراه مدیر و جمعی ازکارکنان شبکه بهداشت و درمان نهاوند با حضور در منزل علی خسروی ضمن دیدار با این آزاده سرافراز، با اهدای لوح تقدیر و تقدیم هدیه ای از وی تجلیل کردند.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان به نقل از مدیریت امور ایثارگران، دراین دیدار که با حضور جواد صفری مدیر امور ایثارگران و دکتر مومنعلی دارابی مدیر جمعی از کارکنان شبکه انجام شد جواد صفری گفت: صبر و شکیبایی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران برای آحاد جامعه  الگو و درس ارزشمند است از اینکه باید با تمام توان در برابر توطئه‌های دشمنان علیه این کشور ایستادگی کرده و در راستای تداوم مسیر شهدا از آرمان‌های نظام اسلامی و رهبری دفاع کنیم.

در ادامه دکتر دارابی ایثار و فدا کاری این عزیزان را برگرفته از فرهنگ عاشورا دانست و گفت: شهدا با تأسی به اهل بیت (ع) با دفاع جانانه و مقاومت مثال‌زدنی توانستند دشمنی را که با پشتوانه استکبار به کشور حمله کرده بود از سرزمین خود بیرون کرده و بار دیگر درس عاشورا و مقاومت را در اذهان تداعی کنند.

لازم به ذکر است این برنامه در راستای تجلیل از ایثارگران دانشگاه و سلسله دیدارهای مدیریت امور ایثارگران انجام شد که در پایان با اهداء لوح یادبود و هدیه از این آزاده سرفراز تجلیل شد.


 

 
٩٨٠٧٢        دوشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٨       ١٠:١٧ 1433
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: