صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > اخبار شبکه ها 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   
  مدیر شبکه کبودراهنگ رئیس قطب درمانی شمال استان شد
 

 

مدیر شبکه بهداشت و درمان کبودراهنگ رئیس قطب درمانی شمال استان شد.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کبودراهنگ؛ با حضور دکتر جلیلی معاون درمان و دکتر بهرامی مدیر بیماری‌ها و دکتر کریمی کارشناس درمان دانشگاه و نیز مدیران و رؤسای شبکه و بیمارستان‌های رزن و فامنین، جلسه هماهنگی و همکاری متخصصین شهرستان‌های شمال استان با محوریت قطبیت منطقه‌ای کبودراهنگ تشکیل شد.

در این جلسه دکتر جلیلی؛ ضمن تشکر از دکتر علی‌احمدی مدیرشبکه کبودراهنگ، انتخاب وی بعنوان رئیس قطب درمانی شمال استان را تبریک گفت و درخصوص الزام هم پوشانی و همکاری بین بخشی در حوزه درمان تخصصی با محوریت درمان دانشگاه و همکاری و هماهنگی مطلوب شبکه‌های فوق مطالبی مطرح نمود.

وی همچنین توصیه‌هایی جهت افزایش مزایای دریافتی و تدابیر لازم کاهش ضریب اشغال تخت و نیز برنامه‌ریزی استفاده بهینه از کادر پرستاری و پرهیز  از بستری بی‌مورد بیماران نکات خاص عنوان کرد.

سپس دکتر بهرامی؛ مدیر بیماری‌های دانشگاه در خصوص تلاش و سیاست دانشگاه در زمینه اشاعه هرچه بیشتر بیمار محوری و ارائه بهترین و مناسبترین نوع خدمات به بیماران و مشتریان اصلی سیستم درمان استان نکاتی مهم عنوان و استفاده بهینه از منابع انسانی و تجهیزات پزشکی و پشتیبانی با فراهم‌آوری مناسب امکانات رفاهی جهت کادر متخصص و همچنین تدابیر لازم و کافی درجذب و ماندگاری پزشکان مواردی را مطرح کرد.

در ادامه مدیران شبکه و رؤسای بیمارستان‌ها در خصوص اهمیت موضوع همگرایی و هم‌پوشانی کادر تخصصی و کمک حداکثری به اجرای مطلوب این برنامه قول مساعدت و همکاری لازم، اعلام نموده و از این طرح استقبال کردند.

 

 

 
٩٨٣٦٩        چهارشنبه ٣ مهر ١٣٩٨       ٠٨:١٦ 555
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: