صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > اخبار شبکه ها 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   
  برگزاری جلسه هماهنگی کمیته بهداشت و درمان شهرستان ملایر در ایام اربعین حسینی
 

جلسه هماهنگی کمیته بهداشت و درمان شهرستان ملایر در ایام اربعین حسینی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ملایر، این جلسه با حضور معاون فنی مرکز بهداشت، مسئول روابط عمومی شبکه، مسئول فوریت‌های پزشکی و دیگر اعضا در دفتر سرپرستی شبکه برگزار شد که بعد از بحث و تبادل نظر بین اعضا مقرر شد در ایام اربعین حسینی در تمام موکب‌ها رعایت اصول بهداشتی اعم از ظروف یکبار مصرف و آب آشامیدنی سالم، سرویس بهداشتی و ... صورت گرفته و با نظارت مسئولان موکب‌ها کارت بهداشت افراد شاغل در آشپزخانه از مرکز بهداشت با هزینه رایگان در اسرع وقت انجام شود و آموزش‌های مرتبط با بیماری‌های واگیر و مسائل بهداشت به همه کارکنان ستادی موکب از طرف کارشناسان مرکز بهداشت انجام شود.

همچنین به دلیل حجم بالای مسافرین در این ایام برای ایجاد و موکب نظام پرستاری در ایستگاه قطار شهرستان هماهنگی و بررسی‌های  لازم توسط نظام پرستاری انجام  شود.

آمادگی پایگاه امدادی 115 شهرستان ملایر و جوابگویی به فراخوان‌های احتمالی، آمادگی مراکز درمانی( بیمارستان امام حسین (ع)، مهر و دکتر غرضی ) جهت پذیرش مصدومین و بیماران احتمالی و همچنین آمادگی پایگاه هلال احمر( پایگاه پیروز، آورزمان و زاغه) با تمام کارکنان و تجهیزات و در صورت فراخوان اعزام به محل حوادث از دیگر مصوبات این جلسه بود./ع

 

 
٩٨٤٤٣        يکشنبه ٧ مهر ١٣٩٨       ٠٨:٣٣ 446
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: