صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > اخبار شبکه ها 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   
  اولین کمیته بهداشت و درمان اربعین حسینی در شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند
 

 با حضور مدیرشبکه بهداشت و درمان و معاونین، مسئول فرهنگی سپاه، نمایندگان شهرداری، اداره صنعت و معدن تجارت، نیروی انتظامی، کارشناسان مرکزبهداشت، فوریتهای پزشکی و سایر نمایندگان دستگاه‌ها، کمیته بهداشت و درمان اربعین حسینی به میزبانی شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند برگزار شد.

 به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان نهاوند، در ابتدای این جلسه دکتردارابی ضمن خیرمقدم به مدعوین و مهمانان اظهار داشت: اربعین حسینی بزرگترین تجمع معنوی بشری است که عظمت و اقتدار مذهب تشیع را به نمایش می‌گذارد.

 دکتردارابی افزود: شهرستان نهاوند به عنوان میزبان زائران اربعین حسینی در سال‌های اخیر توانسته شایستگی خود را در عرصه خدمتگزاری به زائران نشان دهد.

وی بیان کرد: امسال نیز قطعاً با آمادگی بیشتر و تدارکات بهتر و ارائه برنامه‌های مناسب و قابل اجرا در کنار تجربیات سال‌های گذشته، بهترین خدمات را ارائه خواهیم داد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند ادامه داد: جلسات کمیته بهداشت و درمان اربعین حسینی فرصتی است که در آن ها چالش‌ها، مشکلات و راهکارهایی برای رفع آنان در جهت تسهیل در ارائه خدمات به زائران ارائه می‌شود.

وی همچنین در ادامه سخنان خود به اقدامات و برنامه‌های پیش‌رو در ایام تردد زائران اربعین حسینی اشاره نمود و خواستار توجه بیشتر مسئولین شهرستان به بهداشت و سلامت زائرین شد.

 در بخش دیگری از این جلسه معاونین بهداشتی، درمان، مدیر فوریت‌های پزشکی ، نمایندگان دستگاه‌ها و ارگان‌های شهرستان به تشریح گزارشی از نیازمندی‌ها، خدمات، برنامه‌ها و فعالیت‌های سازمانی خود در ایام اربعین حسینی امسال پرداختند.

 گفتنی است که در جریان این جلسه مواردی توسط حاضران پس از بحث و تبادل نظر، ارزیابی و بررسی شدند و برای اجرا در ایام تردد زائران اربعین حسینی، به عنوان مصوبه مورد تصویب قرار گرفتند. ز/ب

 

 

 

 

 
٩٨٤٨٢        يکشنبه ٧ مهر ١٣٩٨       ١٠:٠٠ 475
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: