صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > اخبار شبکه ها 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   
  برگزاری جلسه هماهنگی کمیته بهداشت و درمان شهرستان ملایر در ایام اربعین حسینی
 

جلسه هماهنگی کمیته بهداشت و درمان شهرستان ملایر در ایام اربعین حسینی با حضور اعضا در دفتر سرپرستی شبکه بهداشت و درمان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ملایر، این جلسه با حضور معاون فنی مرکز بهداشت، مسئول روابط عمومی شبکه، مسئول فوریت‌های پزشکی و دیگر اعضا در دفتر سرپرستی شبکه برگزار شد که بعد از بحث و تبادل نظر بین اعضاء مقرر شد در ایام اربعین حسینی در کلیه موکب‌ها رعایت اصول بهداشتی اعم از ظروف یکبار مصرف و آب آشامیدنی سالم، سرویس بهداشتی و... صورت گرفته و با نظارت مسئولین موکب‌ها، پیگیری کارت بهداشت افراد شاغل در آشپزخانه از مرکز بهداشت با هزینه رایگان در اسرع وقت انجام شود.

همچنین مقرر شد آموزش‌های مرتبط با بیماری‌های واگیر و مسایل بهداشتی به کلیه پرسنل ستادی موکب از طرف کارشناسان مرکز بهداشت انجام شود و به دلیل حجم بالای مسافرین در این ایام برای ایجاد موکب نظام پرستاری در ایستگاه قطار شهرستان هماهنگی و بررسی‌های لازم توسط نظام پرستاری انجام شود.

آمادگی پایگاه امدادی 115شهرستان ملایر و پاسخگویی به فراخوان‌های احتمالی، آمادگی مراکز درمانی(بیمارستان امام حسین(ع)، مهر و دکتر غرضی) جهت پذیرش مصدومین و بیماران احتمالی و همچنین آمادگی پایگاه هلال احمر (پایگاه پیروز، آورزمان و زاغه) با کلیه کارکنان و تجهیزات و اعزام به محل در صورت فراخوان از دیگر مصوبات این جلسه بود. ز/ب

 

 
٩٨٥١٤        يکشنبه ٧ مهر ١٣٩٨       ١٢:٤٢ 432
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: