صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > اخبار شبکه ها 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   
  برگزاری جلسه هماهنگی بزرگداشت هفته سلامت سالمندان و سلامت بانوان میانسال در مرکز بهداشت ملایر
 

جلسه هماهنگی بزرگداشت هفته سلامت سالمندان و هفته سلامت بانوان میانسال با حضور رئیس مرکز بهداشت، مسئول واحد سلامت خانواده و جمعیت، کارشناسان سلامت سالمندان و میانسالان به اتفاق نمایندگان بیمارستان‌های امام حسین (ع)، مهر، دکتر غرضی و نمایندگان برخی از ادارات ملایر در دفتر سرپرستی مرکز بهداشت برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ملایر، دکتر رقیه شاهسوند مسئول واحد سلامت خانواده و جمعیت مرکز بهداشت توضیحاتی در مورد اهمیت سلامت افراد در دوران میانسالی و سالمندی ارائه و در زمینه لزوم برگزاری برنامه‌ها و اقدامات لازم تأکید کرد.

در ادامه حاضرین در مورد همکاری‌های لازم در مورد فعالیت‌هایی که می‌بایست در این ایام صورت گیرد بحث و تبادل نظر کردند که مقرر شد بازنشستگان ادارات برای دریافت خدمات بهداشتی درمانی به محل خانه امید (واقع در پارک باغ گل) و کانون بازنشستگان آموزش و پرورش ( واقع در خیابان سعدی) مراجعه نمایند.

همچنین مقرر شد سالمندان و بانوان میانسال شاغل در ادارات، در طول هفته سالمندان و هفته بانوان ایرانی نیز برای دریافت خدمات نوین سلامت سالمندان و میانسالان به چادر سلامت واقع در پارک چمران مراجعه کنند.

 
٩٨٥٨٦        سه شنبه ٩ مهر ١٣٩٨       ١٢:٠٧ 450
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: