صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > اخبار شبکه ها 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   
  برگزاری جلسه هم اندیشی رئیس مرکز بهداشت ملایر با اعضای شورای اسلامی روستای کهکدان
 

جلسه هم اندیشی رئیس مرکز بهداشت ملایر و مسئول مرکز خدمات جامع سلامت با اعضای شورای اسلامی روستای کهکدان در دفتر پرستی مرکز بهداشت ملایر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ملایر، در این جلسه که با هدف تعامل بیشتر مرکز بهداشت با شوراهای اسلامی روستا در روند تسهیل ارائه خدمات بهداشتی درمانی به اهالی روستا برگزار شد، بعد از بحث و تبادل بین اعضاء در مورد جابجایی خانه بهداشت به ساختمان قدیمی مقرر شد مرکز بهداشت با معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان مکاتبه کرده و نتیجه آن به مسئول مرکز جامع سلامت روستای کهکدان اعلام شود.

 همچنین در مورد ویزیت بیماران بخش سامن نیز مقرر شد خارج از ساعت اداری توسط پزشکان مرکز شبانه روزی مرکز خدمات جامع سلامت سامن با محوریت مرکز بهداشت مکاتبه شده و نتیجه آن اعلام شود.

در مورد دپو کود حیوانی در محیط خارج از روستا نیز تاکید شد این مهمه با همکاری شورا و دهیاری و بهورز ( شورای بهداشتی) در قالب برنامه خودمراقبتی اجتماعی اجرا شود و سطل زباله مناسب در جوار اماکن توزیع مواد غذایی توسط دهیاری به منظور جلوگیری از دپو زباله در سطح روستا تهیه شود. ز/ب 

 

 

 
٩٨٦٠٨        چهارشنبه ١٠ مهر ١٣٩٨       ٠٨:٢٢ 475
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: