صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > اخبار شبکه ها 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   
  مراسم گرامیداشت روز بهورز در شهرستان نهاوند
 

مراسم گرامیداشت روزبهورز در شهرستان نهاوند برگزارشد.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان نهاوند، مدیر این شبکه در مراسم گرامیداشت روز بهورز ضمن تبریک روز بهورز و سپاسگذاری از زحمات ارزشمند این بزرگواران، با اشاره نقش حیاتی بهورزان در سلامت جامعه اظهار داشت: امروز شاهد کاهش مرگ و میر مادران و کودکان هستیم که باید همه را مرهون زحمات و تلاش بهورزان بدانیم، زیرا ارتقای شاخص‌های بهداشتی کشور در گروی تلاش و فعالیت این عزیزان است.

دکتر دارابی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان؛ بهورزان را نقطه قوت حوزه بهداشت دانسته و آنها را از سرمایه‌های ارزشمند نظام سلامت قلمداد کرد و ابراز امیدواری نمود با ارائه خدمات بهتر بهورزان و با تغییر بار بیماری‌های نظام سلامت کشور و با یاری خداوند پیشرفت روزافزون داشته باشیم.

در ادامه این مراسم دکتر میرمعینی رئیس گروه بیماری‌های واگیر وغیرواگیر معاونت بهداشتی استان ضمن تبریک روز بهورز از تلاش‌های شبانه روزی دکتر دارابی و سایر همکاران تقدیر و تشکر نموده و پیشبرد اهداف سلامت جامعه را در توسعه کشور‌ حائز اهمیت دانست.

در ادامه؛ حسینی مدیر بهورزی معاونت بهداشتی استان؛ ضمن تبریک روز بهورز به اهمیت نقش بهورزان در ارتقاء برنامه‌های بهداشتی اشاره کرد.

مهندس خیشوند سرپرست مرکز بهداشت شهرستان نیز در حاشیه این مراسم به نقش و جایگاه بهورزان اشاره کرد و گفت: مراقبت‌های اولیه بهداشتی شامل واکسیناسیون کودکان، مراقبت‌های دوران بارداری، خدمات سلامت میانسالان و سالمندان، نظارت بر بهداشت محیط روستا و انجام مراقبت‌های پیشگیری از بیماری‌ها، از جمله مهمترین وظایف بهورزان است.

در پایان این مراسم از مربیان نمونه و بهورزان نمونه کشوری؛ استانی و شهرستان و فعالان طرح ملی فشارخون در شهرستان با اهداء لوح سپاس تقدیر و تشکر شد.

 

 
٩٨٦١٤        چهارشنبه ١٠ مهر ١٣٩٨       ٠٩:٢٩ 482
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: