صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > اخبار شبکه ها 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   
  بازدید گروهی مسئولین از واحد سلامت دهان و دندان
 

بازدید گروهی دکتر کرمی معاون بهداشتی دانشگاه، دکتر عطایی معاون فنی این معاونت و رؤسای مراکز بهداشت شهرستانهای استان با محوریت پایش عملکرد واحد سلامت دهان و دندان مرکز بهداشت شهرستان همدان انجام شد.

در این برنامه که کارشناسان مسئول واحد سلامت دهان و دندان شهرستان‌های استان نیز حضور داشتند، دکتر کرمی با اشاره به اینکه پتانسیل خوبی در مجموعه وجود دارد، اظهار داشت: لازم است فعالیت‌های پیشگیرانه در سطح استان در سرلوحه امور قرار گیرد و در ادامه تاکید نمود که هر نوآوری و خلاقیتی که منجر به بهبود شرایط گردد، مورد حمایت قرار خواهد گرفت.

در ادامه فرآیندها در کلیه سطوح اعم از خانه بهداشت، پایگاه سلامت و مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی و ستاد این شهرستان طبق چک لیست‌های موجود پایش شد.

همچنین در این بازدید درصد تحقق حد انتظار شاخص‌های وارنیش فلورایدتراپی، مسواک انگشتی،DMFT، تفکیک و دفع پسماندهای عفونی، اطلاعات و تسلط علمی کارکنان، رضایت‌مندی ارباب رجوع و میانگین روزانه خدمات ارائه شده، عمر سازه‌ای واحدهای بازدید شده، تجهیزات موجود، چیدمان اقلام مطلوب ارزیابی شد و بر ساماندهی پسماندهای شیمیایی، افزایش کمّی برنامه دهگردشی دندانپزشکان، پیگیری اجرایی شدن دقیق سیستم نظام ارجاع و لزوم پیگیری پسخوراندها تاکید شد.

 

 

 

 
٩٨٦٦٦        شنبه ١٣ مهر ١٣٩٨       ٠٨:٣٥ 538
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: