صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > اخبار شبکه ها 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری مراسم تجلیل از بهورزان شهرستان بهار

مراسم تجلیل از بهورزان شهرستان  بهار با حضور  مدیر شبکه،سرپرست مرکز بهداشت،مدیر شبکه و ارتقاء  سلامت و کارشناس مسئول بهورزی معاونت بهداشتی دانشگاه و جمعی از مسئولین واحدها و بهورزان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهار، در اين مراسم  دکتر به نشان مدیر شبکه بهداشت و دمان بهار ضمن تبريك فرارسیدن روز بهورز به تمام بهورزان تلاشگر گفت : بهورزان انسانهایی خوشنام ،با استعداد و شیفته خدمت هستند که با اراده و انتخاب مردم روستا پا به عرصه خدمت می گذارند بنابراین جای دارد که از تلاش بی شائبه ی بهورزان در امر خدمت رسانی به بخش بهداشت ودرمان و ارتقای سلامت جامعه تقدیر و تشکر شود .

وی تاکید کرد: بهورزان در صف اول نظام سلامت کشور یاری‌رسان جامعه بوده و نقشی محوری و اساسی را بر عهده دارند.

دکتر به نشان یادآور شد:بهورزان کم حاشیه ترین و زحمت کش ترین قشر کارمند بخش سلامت هستند و امسال نیز 17 نفر بهورز جدید پس از گذراندن دوره های آموزشی به مجموعه مرکز بهداشت اضافه شده اند که برای این عزیزان جدیدالورود هم آرزوی موفقیت داریم

دکتر اندامی سرپرست مرکز بهداشت بهار نیز ضمن تبریک این روز گفت: ارتقا شاخص های بهداشتی در شهرستان بدون تلاش بهورزان امکانپذير نيست لذا اهميت کار بهورزان کاملا مشخص و پيدا است.

وی گفت:الگوی بهورزی در کشورمان از بی بدیل ترین تجربه های جهانی است و نتایج ارزشمند به دست آمده مدیون تلاش های بی شائبه بهورزان است.

خانم عزیزی مدیر شبکه و ارتقاء  سلامت معاونت بهداشتی نیز در این مراسم به نقش مهم بهورزان درســـلامت جامعه به عنوان سطح اول ارائه خدمات بهداشتی اشاره نمود و با بیان ارتقای وضعیت شاخصهای سلامت در جمعیت تحت پوشش ، این امر را نتیجه تلاش وکوشش بهورزان دانست و وظایف آنان رابسیار حساس و ارزشمند خواند و آنان را به ارائه هر چه بهتر و دقیق تر خدمات بهداشتی به مردم در مناطق روستایی فراخواند.

در این مراسم از بهورزان نمونه شهرستان با اهداء لوح و هدیه تقدیر شد و با صرف ناهار از ایشان پذیرایی شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


١٤:٠٤ - يکشنبه ١٤ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ٩٨٧١٠    /    تعداد نمایش : ٢٨١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: