صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > اخبار شبکه ها 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   
  پیاده‌روی هفته سلامت قلب در مرکز بهداشت همدان
 

کارکنان مرکز بهداشت همدان به مناسبت هفته سلامت قلب و هفته سلامت روان پیاده‌روی کردند. 

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان، رئیس مرکز بهداشت شهرستان همدان در مراسم قرعه‌کشی این پیاده‌روی با اشاره به مناسبت هفته قلب و هفته سلامت روان اظهار داشت: این برنامه اقدامی نمادین در جهت ترویج راههای حفظ سلامتی است که امیدوار هستیم گامی در جهت آغاز ورزش کردن روزانه همکاران و توجه بیشتر به سلامتی‌شان باشد. 

دکتر خیراندیش افزود: همایش پیاده‌روی امروز به همت اداره سلامت روان مرکز برگزار شده و تلاش می‌شود این قبیل برنامه‌ها در راستای تقویت فضای توجه به سلامتی کارکنان تداوم یابد. 

مسئول روابط عمومی مرکز بهداشت همدان نیز اظهار داشت: ماه مهر مناسبت‌های مختلفی در حوزه سلامت در بردارد که از آن جمله می‌توان به هفته سلامت قلب، هفته سالمندان، روزجهانی ناشنوایان و ... اشاره کرد.

مهندس افسانه نقیبی ادامه داد: با پیگیری و حمایت اداره سلامت روان مرکز، در این برنامه از 7نفر از کارشناسان برتر سلامت و 17 نفر از مراقبین سلامت برتر تجلیل می‌شود همچنین این مجموعه به 4نفر از شرکت‌کنندگان در پیاده‌روی به قید قرعه هدایای ورزشی اهدا می‌کند. 

در این مراسم که با صرف صبحانه‌ به پایان رسید، توسط دکتر خیراندیش برای 3نفر دیگر از شرکت‌کنندگان در پیاده‌روی به قید قرعه هدایایی منظور شد. ز/ب 

 

 

 
٩٨٨١٣        چهارشنبه ١٧ مهر ١٣٩٨       ١٣:٣٨ 554
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: