صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > اخبار شبکه ها 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر شبکه بهداشت نهاوند:

تجهیزات یک‌ مطب دندانپزشکی غیرمجاز در نهاوند ضبط شد

مدیر شبکه بهداشت نهاوند گفت: در بازدید مخفیانه از یک مطب غیر مجاز دندانپزشکی در نهاوند تمام تجهیزات مربوطه به دلیل تخلف به نفع دولت ضبط شد.
به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان نهاوند، دکتر مومنعلی دارابی اظهار کرد: در بازدید مخفیانه توسط بازرسان شبکه بهداشت از یک واحد مطب غیر مجاز دندانپزشکی تمام تجهیزات مربوطه به دلیل تخلف به نفع دولت ضبط شد.
وی گفت: با توجه به اینکه این مطب به صورت غیر مجاز فعالیت داشت کار او مداخله در در امور دندانپزشکی محسوب شده و تجهیزات مربوطه جمع‌آوری و ضبط شد و متصدی آن نیز به دستگاه قضایی معرفی شد.
مدیر شبکه بهداشت نهاوند افزود: ایجاد و راه‌اندازی هر گونه مطب بدون مجوز و صلاحیت علمی افراد به عنوان مداخله در امور پزشکی محسوب می‌شود که بعضا توسط افراد سودجو و سوداگر انجام می‌شود.
وی گفت: قانون اینگونه افراد فرصت‌طلب را مجرم شناخته و لذا تعطیلی موسسه و ضبط تمام ملزومات آن، جریمه نقدی و معرفی افراد متخلف به دستگاه قضایی را از جمله مجازات‌های لازم برای آن برخورد با عاملان آن در نظر گرفته است.
دکتر دارابی خاطر‌نشان کرد که بر اساس همین مورد قانونی امروز با این واحد متخلف که به نوعی جرمی را مرتکب شده‌اند برخورد قانونی صورت گرفت و تمام تجهیزات آن به نفع دولت ضبط شد.

 

 


١٠:٠٨ - دوشنبه ١٣ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ٩٩٤٤٥    /    تعداد نمایش : ١٣٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: