صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > اخبار شبکه ها 


  چاپ        ارسال به دوست

مانور کد بحران در شهرستان کبودراهنگ

مانور کد بحران در شهرستان کبودراهنگ برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کبودراهنگ، کد بحران با موضوع (تصادف جاده‌ای و مراجعه بیش از دهها مصدوم و فوتی به بیمارستان امام رضا(ع) بر اساس سناریوی فرضی) در شبکه بهداشت و درمان شهرستان کبودراهنگ توسط مدیر اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان اعلام و نظارت شد.

در این مانور که ساعت 4 بامداد توسط کارشناس فوریت‌های پزشکی شهرستان اعلام و فراخوان شد اعضای چارت بحران شبکه بهداشت با مدیریت و فرماندهی دکتر علی احمدی ضمن حضور مناسب و قابل تقدیر در محل سالن جلسه بحران شبکه تشکیل جلسه داده و اعضای حاضر درجلسه اقدامات و عملکرد مرتبط با موضوع بحران را طبق شرح وظایف محوله خود به‌صورت مفصل گزارش دادند. 

در پایان و در جمع‌بندی مانور دور میزی بحران شبکه که تا ساعت 7صبح به‌طول انجامید دکتر معصومی؛ ضمن تشکر و اعلام رضایت و ارزیابی مطلوب از حضور و آمادگی اعضای بحران شبکه کبودراهنگ، اظهار داشت: براساس نقشه خطر و تهدیدات زیست محیطی و منطقه‌ای و موارد بحرانی در استان و شهرستان، این مانور چهارمین مانور بحران در شهرستان‌های استان است.

وی هدف این برنامه القای آمادگی و تدابیر لازم برای مدیریت بحران‌های واقعی در شهرستان مطرح کرده و از اعضاء درخواست کرد: ضمن هماهنگی و آموزش هرچه بیشتر زیر مجموعه خود نسبت به آشنایی با شرح وظایف مسئولیتی بحران، شناسایی و افزایش ظرفیت خدماتی، اشرافیت کامل به حوزه بهداشت و درمان شهرستان و منطقه، تعامل و ارتباط با شهرستانهای معین و... در رفع ایرادات اجرایی و مدیریتی بحران، اقدامات لازم را سرلوحه امور جاری خود قرار دهند. / ز.ب 

 

 


١٠:١٥ - سه شنبه ١٤ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ٩٩٤٧٧    /    تعداد نمایش : ٢٦٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: