سال مهار تورم، رشد تولید
یکشنبه 24 تیر 1403
دانشگاه علوم پزشکی همدان
  • تاریخ انتشار : 1403/04/20 - 09:55
  • تعداد بازدیدکنندگان خبر : 145
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

جذب دانشجو در رشته های خون شناسی آزمایشگاهی و فیزیک پزشکی در ترم تحصیلی آینده

برای سال نخست، ظرفیت پذیرش دانشجو در رشته های خون شناسی آزمایشگاهی و فیزیک پزشکی دانشکده پیراپزشکی همدان در دفترچه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال ۱۴۰۳ درج شد .

 به گزارش روابط عمومی دانشکده پیراپزشکی همدان با راه اندازی دو  رشته خونشناسی آزمایشگاهی و فیزیک پزشکی در دوره های روزانه و بین الملل در بهار سال جاری، ظرفیت پذیرش این رشته در دفترچه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت درج  شد و از مهر ماه دانشجو می پذیرد. 
 
 در مقطع کارشناسی ارشد رشته خونشناسی آزمایشگاهی در دوره روزانه ۳  و در دوره بین الملل ۱ دانشجو در سال جاری و به صورت یکسال درمیان با دانشگاه علوم وزشکی کرمانشاه پذیرفته می شود و و در رشته فیزیک پزشکی در دوره روزانه ۴ دانشجو و در دوره بین الملل ۱ دانشجو از مهر ۱۴۰۳ در دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی همدان پذیرش خواهد شد. داوطلبان می توانند کد رشته محل رشته های مورد نظر را در صفحات ۳۸ و ۶۲ دفترچه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی سال جاری ملاحظه کنند. 
 
گفتنی است دانشکده پیراپزشکی همدان پیش از این در رشته کارشناسی ارشد اتاق عمل نیز از سال ۱۳۹۶ به صورت یکسال درمیان با دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه  دانشجو می پذیرفت که با پیگیری های انجام شده و پس از بازدید هییت بورد اتاق عمل وزارت متبوع از سال جاری پذیرش دانشجو در رشته کارشناسی ارشد اتاق عمل هرساله بوده و در صفحه ۱۸ دفترچه آزمون سال جاری ظرفیت پذیرش  ۲ نفر در دوره روزانه و ۱ دانشجو در دوره بین الملل ذکر شده است.    
 
 پیش از این دانشکده پیراپزشکی از سال ۱۳۹۴ دارای رشته کارشناسی ارشد کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی بوده است  که در  سال جاری نیز ۳ دانشجو در دوره روزانه و ۱ دانشجو در دوره بین الملل این رشته مشغول به تحصیل خواهند شد که در صفحه ۵۹ دفترچه آزمون قابل مشاهده است.                                         
 لینک مشاهده دفترچه آزمون کارشناسی ارشد سال 1403 وزارت بهداشت:                     
 
                                                               https://sanjeshp.ir/PDF.aspx?newsid=102802&type=application/pdf
  • گروه خبری : اخبار واحدها
  • خبرنگار :
کلمات کلیدی
زهرا  عسگری
خبرنگار

زهرا عسگری

تصاویر

آدرس
شماره تلفن: ۰۸۱۳۱۳۱۵۰۲۵
نشانی::همدان، میدان پژوهش، خیابان شهید فهمیده، ستاد دانشگاه علوم پزشکی، طبقه ۵
 
نظرسنجی
آمار بازدید
تعداد بازدیدکنندگان امروز 2157
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 1406779
تعداد کاربران بر خط 7

سامانه ی گفتگوی آنلاین نیافام