سال مهار تورم، رشد تولید
شنبه 01 اردیبهشت 1403
دانشگاه علوم پزشکی همدان
  • تاریخ انتشار : 1403/01/09 - 08:15
  • تعداد بازدیدکنندگان خبر : 185
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید فرماندار تویسرکان از بخش‌های بیمارستان شهید سلیمانی و عیادت از بیماران در ایام نوروز

مهندس خورشیدخانی فرماندار شهرستان تویسرکان با همراهی مهندس اسماعیل بیگی معاون سیاسی، امنیتی فرمانداری و با استقبال دکتر یعقوبی رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تویسرکان و تیم مدیریت و رهبری بیمارستان، بازدیدی را از کلیه بخش‌ها و واحدهای بیمارستان سردار شهید سلیمانی طی ایام نوروز به عمل آورد.

به گزارش وب‌دا همدان به نقل از روابط عمومی بیمارستان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، در این بازدید مهندس خورشیدخانی ابتدا از بخش اورژانس و داروخانه سرپایی بیمارستان بازدید کرده و سرعت عمل در ارائه خدمات با کیفیت و جلوگیری از اتلاف وقت مراجعین را مهم‌ترین مسئله در ایام نوروز به منظور رضایتمندی بیماران عنوان کرد.

وی در ادامه با بازدید از بخش‌های ICU ،CCU، داخلی و دیالیز، ضمن تبریک نوروز به کارکنان و کادر درمان این بخش‌ها، با اهدای گل از زحمات این عزیزان تقدیر کرد.

پایان بخش این بازدید هم عیادت فرماندار شهرستان و هیئت همراه از بیمارن بستری در بخش های یادشده بود که ضمن دیدار با این عزیزان، از نزدیک در جریان روند بهبودی آنان و همچنین مشکلات و چالش های موجود قرار گرفته  و در پایان با اهدای گل برای این عزیزان آرزوی سلامتی و بهبودی کرد.

مهندس خورشیدخانی ضمن تبریک ایام نوروز به مردم شریف شهرستان تویسرکان و آرزوی قبولی طاعات و عبادت، عملکرد بیمارستان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در ایام نوروز را مثبت ارزیابی کرد و یادآور شد: فعالیت مستمر متخصصین داخلی، قلب و عروق، مغز و اعصاب و عفونی در این بیمارستان موجب رضایتمندی بیماران و مراجعین گردیده و ضمن تشکر از ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان از کادر درمان این بیمارستان نیز به منظور عملکرد مطلوب و رضایتبخش در ایام نوروز قدردانی کرد.

 

  • گروه خبری : شبکه های بهداشت و درمان شهرستانها,اخبار واحدها
  • خبرنگار :
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

آدرس
شماره تلفن: ۰۸۱۳۱۳۱۵۰۲۵
نشانی::همدان، میدان پژوهش، خیابان شهید فهمیده، ستاد دانشگاه علوم پزشکی، طبقه ۵
 
نظرسنجی
آمار بازدید
تعداد بازدیدکنندگان امروز 3637
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 1085380
تعداد کاربران بر خط 3

سامانه ی گفتگوی آنلاین نیافام