سال مهار تورم، رشد تولید
یکشنبه 24 تیر 1403
دانشگاه علوم پزشکی همدان
  • تاریخ انتشار : 1403/04/20 - 12:48
  • تعداد بازدیدکنندگان خبر : 129
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دانشگاه علوم پزشکی همدان میزبان اختتامیه جشنواره بین المللی سیمرغ

دکتر محمدمهدی مجذوبی از برگزاری آیین اختتامیه دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگی هنری سیمرغ از 2 الی 5 مردادماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی همدان خبر داد.

به گزارش وب‌دا همدان، دکتر محمدمهدی مجذوبی در جلسه ستاد هدایت دانشگاه (مرکز پایش مراقبت‌های درمانی) که با حضور رییس و معاونین دانشگاه، رییس مرکز اورژانس پیش‌بیمارستانی استان و برخی مدیران بهداشت و درمان تشکیل شده بود اظهار داشت: اقدامات مهم و مؤثر متعددی در دولت شهید رئیسی در حوزه سلامت انجام گردید که باید اثرات آن در همه ابعاد پیگیری شود.  
 
وی با بیان اینکه یکی از اقدامات مهم معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه طی روزهای آتی میزبانی از جشنواره بین المللی سیمرغ وزارت بهداشت خواهد بود عنوان کرد: برگزاری موفق این جشنواره که دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور در آن حضور دارند باید با برنامه‌ریزی و ایجاد شور اجتماعی دنبال شود.  
 
رییس دانشگاه علوم پزشکی همدان ادامه داد: افتتاح رسمی معاونت بین‌الملل دانشگاه، درمانگاه دندانپزشکی بیمارستان اکباتان، پژوهشگاه و موزه سلامت و افتتاح واحد LDR بیمارستان  اکباتان از جمله برنامه‌هایی است که طی روزهای آتی در دستور کار خواهیم داشت.  
 
وی در ادامه با اشاره به دستورکار این جلسه در خصوص راه اندازی بخش BICU در بیمارستان بعثت و ظرفیت بهره‌مندی از متخصصین داخلی و بیهوشی این مرکز بر لزوم پیگیری در جلسات تخصصی تأکید کرد و افزود: راه‌اندازی آی‌سی‌یو در بیمارستان فاطمیه و NICU در بیمارستان اکباتان به عنوان معین بیمارستان فاطمیه در دستور کار قرار دارد.  
 
در ادامه این جلسه مهمترین چالش‌ها و دغدغه‌های (mcmc) ستاد هدایت دانشگاه به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.
  • گروه خبری : حوزه ریاست,اخبار واحدها
  • خبرنگار :
کلمات کلیدی
سردبیر  خبر
خبرنگار

سردبیر خبر

تصاویر

آدرس
شماره تلفن: ۰۸۱۳۱۳۱۵۰۲۵
نشانی::همدان، میدان پژوهش، خیابان شهید فهمیده، ستاد دانشگاه علوم پزشکی، طبقه ۵
 
نظرسنجی
آمار بازدید
تعداد بازدیدکنندگان امروز 2263
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 1406885
تعداد کاربران بر خط 2

سامانه ی گفتگوی آنلاین نیافام