سال مهار تورم، رشد تولید
یکشنبه 24 تیر 1403
دانشگاه علوم پزشکی همدان
  • تاریخ انتشار : 1403/04/16 - 08:10
  • تعداد بازدیدکنندگان خبر : 325
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در پی اجرای موفق نتایج پروژه تحقیقاتی شناسایی علل طعم و بوی آب شرب شهر همدان صورت گرفت؛

قدردانی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان از عملکرد دانشگاه علوم پزشکی همدان

شرکت آب و فاضلاب استان در پی اجرای موفق نتایج پروژه تحقیقاتی شناسایی علل طعم و بوی آب شرب شهر همدان از خدمات و فعالیت‌های پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی تقدیر به عمل آورد.

به گزارش وب‌دا همدان به نقل از روابط عمومی دانشکده بهداشت، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان طی نامه‌ای از خدمات و فعالیت‌های دانشگاه علوم پزشکی همدان در زمینه شناسایی علل طعم و بوی آب شرب شهر همدان تقدیر به عمل آورد.
 
متن نامه به شرح زیر می باشد:
 
جناب آقای دکتر مجذوبی
 
ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی همدان
 
با سلام و احترام
 
با عنایت به ایجاد مسئله طعم و بو در آب شرب همدان در پاییز 1402 یک طرح تحقیقاتی ضربتی فی مابین دانشگاه علوم پزشکی همدان و شرکت آب و فاضلاب استان همدان تحت عنوان مطالعه ی عوامل ایجاد طعم و بوی نامطلوب آب آشامیدنی شهر همدان و ارائه راهکارهای عملیاتی جهت حذف یا کاهش آن با شماره قرارداد ع 310 / 1402 انجام گرفت.
بدینوسیله اعلام می‌گردد نتایج این طرح تحقیقاتی مشترک ضمن شناسایی دقیق عوامل اصلی طعم و بوی آب شرب همدان با بهره‌گیری از آزمایشهای تخصصی در دانشگاه علوم پزشکی همدان و آنالیزهای دقیق در آزمایشگاههای تخصصی کشور توانست راهکار اجرایی مناسب و فرآیند تصفیه موثر برای بهبود طعم و بوی آب شرب همدان را ارائه کنند.
در حال حاضر از نتایج این طرح تحقیقاتی با مساعدت و راهنماییهای فنی شرکت آب و فاضلاب استان همدان در تصفیه خانه شهید بهشتی همدان استفاده می شود. لذا ضمن تقدیر و تشکر از آن مقام محترم و مجریان و همکاران متخصص این طرح پژوهشی اثرگذار استانی در دانشگاه علوم پزشکی همدان آرزوی تداوم همکاری‌های همه جانبه در جهت حفظ بهداشت آب و سلامت جامعه و شهروندان عزیز را داریم.
 
فرهاد بختیاری فر
رییس هیئت مدیره و مدیر عامل
 
 
 
 
  • گروه خبری : حوزه ریاست,اخبار واحدها
  • خبرنگار :
کلمات کلیدی
شهبازی دانشکده بهداشت
خبرنگار

شهبازی دانشکده بهداشت

تصاویر

آدرس
شماره تلفن: ۰۸۱۳۱۳۱۵۰۲۵
نشانی::همدان، میدان پژوهش، خیابان شهید فهمیده، ستاد دانشگاه علوم پزشکی، طبقه ۵
 
نظرسنجی
آمار بازدید
تعداد بازدیدکنندگان امروز 2227
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 1406849
تعداد کاربران بر خط 5

سامانه ی گفتگوی آنلاین نیافام