سال مهار تورم، رشد تولید
شنبه 01 اردیبهشت 1403
دانشگاه علوم پزشکی همدان
  • تاریخ انتشار : 1403/01/10 - 12:36
  • تعداد بازدیدکنندگان خبر : 106
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی همدان خبرداد:

۲۴ هزار بازدید بهداشتی در طرح سلامت نوروزی و ماه مبارک رمضان؛ نمایشی از مجاهدت خاموش کادر بهداشتی در حوزه سلامت

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی همدان، از انجام ۲۴ هزار و ۵۴۸ بازدید از مراکز تهیه، توزیع،عرضه و فروش مواد غذایی و اماکن عمومی همدان از ۱۵ اسفندماه ۱۴۰۲ تا ۸ فروردین ماه ۱۴۰۳ خبر داد.

به گزارش وبدا، دکتر «فاطمه ترکمان اسدی» گفت: بازرسان بهداشت محیط دانشگاه در برنامه سلامت نوروزی و ماه مبارک رمضان که از پانزده اسفند ۱۴۰۲ آغاز شده است، تا هشتم اسفندماه، ۲۴ هزار و ۵۴۹ بازدید از مراکز تهیه،توزیع، عرضه و فروش مواد غذایی و اماکن عمومی در سطح استان انجام داده اند.

او ادامه داد: از این تعداد بازدید در سطح استان، ۳۴۴ مورد از مراکز و اماکن دارای تخلف بهداشتی، به مراجع قضائی معرفی شدند و ۱۰۶ مورد از این مراکز نیز به دلیل مشهود بودن تخلفات بهداشتی تعطیل شدند.

این مقام مسوول در دانشگاه علوم پزشکی همدان با اشاره به اینکه در این مدت، ۹ هزار و ۳۰۱ کلرسنجی از آب آشامیدنی انجام شده است، بیان کرد: با تجهیز بازرسان بهداشت محیط به وسایل پرتابل بررسی بهداشت محیط و بهداشت مواد غذایی، ۱۴ هزار ۵۹۲ مورد سنجش نیز انجام شده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی همدان توصیه کرد: هم استانی ها و میهمانان نوروزی می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی، با سامانه تلفنی ۱۹۰ تماس بگیرند.

  • گروه خبری : بهداشتی,اخبار واحدها
  • خبرنگار :
کلمات کلیدی
خبر نگار
خبرنگار

خبر نگار

تصاویر

آدرس
شماره تلفن: ۰۸۱۳۱۳۱۵۰۲۵
نشانی::همدان، میدان پژوهش، خیابان شهید فهمیده، ستاد دانشگاه علوم پزشکی، طبقه ۵
 
نظرسنجی
آمار بازدید
تعداد بازدیدکنندگان امروز 3581
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 1085324
تعداد کاربران بر خط 4

سامانه ی گفتگوی آنلاین نیافام