سال مهار تورم، رشد تولید
یکشنبه 24 تیر 1403
دانشگاه علوم پزشکی همدان
  • تاریخ انتشار : 1403/04/20 - 09:50
  • تعداد بازدیدکنندگان خبر : 178
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

تعمیر و تکمیل خوابگاه پسرانه شهید مدنی در ایستگاه پایانی

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: ساخت و تعمیر خوابگاه پسرانه شهید مدنی دانشگاه علوم پزشکی همدان به مراحل پایانی رسیده است و به‌زودی مورد بهره‌برداری و افتتاح قرار خواهد گرفت .

 به گزارش پایگاه خبری وبدا در همدان، دکتر محمدمهدی مجذوبی به همراه دکتر یوسفی معاون توسعه دانشگاه و دکتر طیبی معاون فرهنگی دانشجویی از پروژه خوابگاه متأهلین دانشگاه علوم پزشکی همدان، ساختمان خیابان جهان‌نما و خوابگاه پسرانه شهید مدنی دانشگاه بازدید و در جریان آخرین وضعیت روند اجرایی این پروژه‌ها قرار گرفتند.
 
 
 دکتر مجتبی طیبی در حاشیه این بازدید گفت: بزرگ‌ترین بلوک خوابگاهی در دولت سیزدهم با ۶۰۰ نفر ظرفیت سال گذشته با ۱۳۰ میلیارد تومان هزینه به افتتاح رسید.
 
 وی با بیان اینکه در حوزه مدیریت فرهنگی و فعالیت فرهنگی در بین پنج دانشگاه اول بر اساس ۲۴ شاخص موجود مورد ارزیابی قرار گرفتیم، اذعان کرد: برای نخستین‌بار در رتبه‌های بین‌المللی مثل شانگهای قرار گرفتیم.
 
 معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: تمامی مجموعه دانشگاه علوم پزشکی در راستای رفع نیازهای دانشجویان و فراهم‌آوردن امکانات و بسترهای مناسب در زمینه آموزشی و رفاهی تمام تلاش خود را خواهد نمود.
 
 دکتر طیبی اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی همدان در شاخص ارزیابی عملکرد امور رفاهی دانشجویان با اختلافی قابل‌توجه نسبت به سایر دانشگاه‌ها مقام اول کشور را کسب نموده است.
 
 وی با بیان اینکه ساخت و تکمیل خوابگاه‌های دانشجویی همواره موردتوجه مسئولین دانشگاه علوم پزشکی همدان در دولت سیزدهم بوده، تصریح کرد: از ابتدای مسئولیت خود موضوع خوابگاه‌های دانشجویی را اولویت خود قرار داده و در این راستا برنامه راهبردی برای تعمیر، بازسازی و ساخت خوابگاه‌های دانشجویی این دانشگاه تدوین شد و بر اساس این برنامه راهبردی، ساخت و بازسازی خوابگاه‌های دانشگاه انجام شد.
 
 
کسب رتبه ششم کشوری دانشگاه در پرداخت مطالبات و معوقات کادر درمان
 
 
 معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی همدان دکتر با یک یوسفی نیز در این بازدید بیان کرد: خوابگاه پسرانه شهید مدنی دانشگاه علوم پزشکی همدان با ساختار غیر سوئیتی به مساحت ۳۵۰۰ متر، دارای ۱۱۳ اتاق،۲ سالن مطالعه و ۱ سالن ورزشی واقع در دانشگاه بوعلی به ۵۶۰ دانشجو خدمات رفاهی ارائه می‌دهد.
 
 
 وی عنوان کرد: در طول سه سال خدمت در دولت سیزدهم تلاش مجموعه مدیریتی دانشگاه بر تسریع پرداخت مطالبات کادر درمان و کارکنان بوده و دراین‌خصوص موفق شدیم رتبه ششم کشور را در پرداخت حقوق و مزایا کسب کنیم.
 
 این مقام مسئول با بیان اینکه توجه به خدمات رفاهی کارمندان و دانشجویی همواره موردتوجه مسئولین دولت شهید رئیسی بوده، خاطرنشان کرد: برای نخستین‌بار برای نیروهای شرکتی و بازنشسته‌ها بیمه تکمیلی خریداری و فعال کردیم .
 
 دکتر یوسفی با اینکه بیمارستان اکباتان بعد از ۱۴ سال در ابتدای دولت سیزدهم ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشت که مابقی آن به‌سرعت در این دولت پیش رفت گفت: ابتدای این دولت از منابع سفر ریاست‌جمهوری کار تکمیل این ابرپروژه آغاز شد و به‌سرعت پیش رفت و کار تجهیز نیز انجام شد که خوشبختانه این مرکز به‌عنوان یکی از مراکز تخصصی و فوق‌تخصصی کودکان و شاخص در غرب کشور در سال جاری مورد افتتاح و بهره‌برداری قرار گرفت.
 
  • گروه خبری : حوزه ریاست,فرهنگی_ دانشجویی_ ورزشی,توسعه و رفاهی
  • خبرنگار :
کلمات کلیدی
خبر   نگار
خبرنگار

خبر نگار

تصاویر

آدرس
شماره تلفن: ۰۸۱۳۱۳۱۵۰۲۵
نشانی::همدان، میدان پژوهش، خیابان شهید فهمیده، ستاد دانشگاه علوم پزشکی، طبقه ۵
 
نظرسنجی
آمار بازدید
تعداد بازدیدکنندگان امروز 2013
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 1406635
تعداد کاربران بر خط 1

سامانه ی گفتگوی آنلاین نیافام