سال مهار تورم، رشد تولید
یکشنبه 24 تیر 1403
دانشگاه علوم پزشکی همدان
  • تاریخ انتشار : 1403/04/21 - 14:19
  • تعداد بازدیدکنندگان خبر : 63
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

بازدید مدیریتی از بخش های مختلف بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) فامنین در راستای افزایش کیفیت خدمات درمانی

بمنظور بررسی روند خدمت رسانی و افزایش کیفیت خدمات درمانی به بیماران در بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) فامنین، تیم مدیریتی این بیمارستان از بخش های اورژانس، بستری، بلوک زایمان و آزمایشگاه، بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام حسن مجتبی (ع)فامنین؛ دکتر «مونا عزیزی» رئیس بیمارستان گفت: پایش و ارزیابی های مستمر در قالب راند مدیریتی در ساعت های مختلف شبانه روز با هدف بالاتر رفتن کیفیت خدمات از بخش ها و واحدهای مختلف بیمارستان صورت می پذیرد و پس از پایش میدانی، دیدار چهره به چهره با مراجعین و حضور بر بالین بیماران، مشکلات، کمبودها و چالش های موجود در بیمارستان شناسایی شده و در جهت بهبود عملکرد و ارائه خدمات بهتر به بیماران تصمیمات لازم گرفته می شود.

همچنین محمدیوسفی مدیر بیمارستان گفت: تعامل و مشارکت با کلیه همکاران، کلید یافتن مشکلاتی است که ممکن است از دید مدیران ارشد بیمارستان پنهان مانده باشد. بی شک نهادینه نمودن سنجه های اعتبار بخشی می تواند ما را در راستای ارتقای ایمنی، رضایتمندی بیماران و پرسنل یاری نماید.

 

بازدید مدیریتی بررسی مسائل و چالش های بیمارستان با حضور رئیس و مدیر بیمارستان، مترون ، مسئول اورژانس ، مسئول تجهیزات پزشکی و واحد آموزش به بیمار بیمارستان همراه بود.

  • گروه خبری : اخبار واحدها
  • خبرنگار :
کلمات کلیدی
ادمین بیمارستان امام حسن مجتبی (عج)
خبرنگار

ادمین بیمارستان امام حسن مجتبی (عج)

تصاویر

آدرس
شماره تلفن: ۰۸۱۳۱۳۱۵۰۲۵
نشانی::همدان، میدان پژوهش، خیابان شهید فهمیده، ستاد دانشگاه علوم پزشکی، طبقه ۵
 
نظرسنجی
آمار بازدید
تعداد بازدیدکنندگان امروز 2209
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 1406831
تعداد کاربران بر خط 0

سامانه ی گفتگوی آنلاین نیافام